Okey oyunu indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (25 oy, ortalama: 4,52 / 5)
Okey oyunu indir
okey oyna

Okey oyunu indir

2015 yılında teknolojinin devrim niteliğinde büyüdüğü bu çağda “okey indir” meden yada bilgisayara okey yükleyip boş zamanınızı mobil telefonlarınızdan, tabletlerden, akılı android telefonlarınızdan oynayabiliyorsunuz. Bunun için çoğu akıllı telefonunuz, laptop bilgisayarlarınızın yada tabletlerinizin olması yeterli. Genel olarak kullandığımız telefonların işletim sistemine göre değişik dillerde yazılan okey oyunları android ve ios işletim sistemlerinde tercih ediliyor. Appla store, Google Play ve Samsung Uygulama Mağazalarında bu tür apk, android yada ios okey oyunu uygulamalarını indire bilir ve hafta sonunuzda uğraşacak güzel bi vakit bulabilirsiniz.

Okey oynamayı bilmiyorum

Çağımız “bilgi çağı” olduğu için günümüzde artık “bilmiyorum” kelimesi neredeyse günlük hayatımızdan kalktı. Çünkü artık bilmediklerimizi google, yandex, bing gibi arama motorlarından anında öğrene biliyoruz. Okey oyunu indirip oynamadan önce mutlaka okey öğrenmek istiyorsunuzdur ilk önce. Aslında okey oyunu o kadar kolaydır ki online olarak da çok sık oynanan bu oyun da önemli olan uyumlu taşları yan yana dizip rakiplerden önce oyunu açmaktır kısa okey oyunu budur ama tabii ki bu yeterli bi açıklama degil.”Okey öğrenmek istiyorum videolu anlatım” başlıklı konumuzu takip edip videolara bakarak okey oyununu normal açma ,çifte açma nasıl olur öğreneceksiniz.

Okey oyunu indirmek istiyorum

Okey oyunu indirmek istiyorsunuz o zaman doğru adrestesiniz. zOkey yazılımı olan okey scriptimizi javasız şekilde okey oynamak mümkün olup sizler için hazırlamış olduğumuz kurulum dosyasını indirip kurmaları yeterli olacaktır. İndireceğiniz okey kurulumunun üzerine 2 kez tıklamanız kafi olacaktır. Masa üstüne kısa yol gelip okey otomatik olarak açılacaktır. Size kalan sadece nick yazıp bağlanmak olacaktır.

Okey indir

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git