1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 4,60 / 5)
Okey Gece
okey oyna

Okey Gece Genel Salon

Oyun oynamak için gezindiğimiz web sitelirinden biri olan okeygece.com sitesi kapanması ile birlikde okeyy.net ‘de buluşan oyuncuları kendi web sitemizde buluşturmaya devam ediyoruz. Hayatın sıkıntılarından kaçmak için her gün farklı okey sitesi gezen arkadaşlarımıza geçitli oyun hizmetleri vermek için kolları sıvadık ve okey salonları ile başlangıcımızı 2010 yılından beri devam ettirmekteyiz. Geçen yıllarla okeygece ile birlikte oyun alanında gelişmekte olup yeni kadromuz ile kendi alanımızda en iyisi olmaya devam edeceğiz. Siz sevgili kullanıcılarımız sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir şekilde oyun oynayan arkadaşlarımız daha zevkli olduğunu dile getirmekteler. Biliyorsunuz ki iyi bir okey sitesinin amacı daime oyuncularının iyi vakit geçirmesidir. Tabii ki bunun olabilmesi için sürekli olarak istek ve şikayetlerinize size daha iyi nasıl hizmet verebilir anlayışı ile bakmaktayız. Oyunumuzun kullanıcılarımıza daha hızlı, bilgisayarını yormadan, sayfalarınızı zorlamadan kullanabilmenizi sağlamak için her zaman çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bir oyun sitesinde sürekli olarak bir şey ön plana çıkmaktadır. Tabii bu okey oynamaktır. Ve ayrıca sohbet etmek, fakat kullanıcıların bir kısmı sohbeti sevmezler. Okey gece oldukça yoğun bir şekilde olup oyuncular oynayacak rakip bulamıyor. Bunun sebebi her kezin kendine özel bir masa açmasıdır. Halbuki oyuncular 1 masada toplansa okeye 4. arama derdinden kurtulacaklar. Ki genel olarak tek masa açıp bekleyen erkek kullanıcıların nedense amaçları he daim farklı oluyor. Bunun farkında olan bayan kullanıcılar her zaman temkinli davranmakla birlikte çoğunlukla bu masalardan uzak dururlar. Peki ne yapmak gerek? Yapmanız gereken aslında oldukça basit. Açıklamak gerek olursa; 1 masa açtıysanız lütfen bu masalarda 2 kişi oynamayı istemek yerine 4 kişi olarak oynamayı seçin ki karşınızda ki sizi yanlış anlamasın. Birde özel masa olayları var. 5 yıldır bir okey sahibiyim fakat özel masa olayını yeni anlamaya başladım. 2 kişi oynadıkları masayı Özel (dışardan kimse giremez) yaparsa bunlar sevgili ilan ediliyormuş. Biraz komik ama öyle tecrübe ile sabitlenmiştir durum :) Adınızın çıkmaması için okey salonlarında özel masalardan uzak durun derim.

İşin özetine gelirsek okey oynamak güzeldir ve okey gece daha bir kalabalık bir oyun olduğu için daha bir heyecanlı geçer oyunlar. Peki neden geceleri kalabalık? Gecelerden kastım 20-24 arası saatlerdir. Bu saatlerde çalışan gün boyu iş yerlerinde olduklarından gündüzleri oyuna girememekte ve genelde akşamları girmektedir. Hepimizin oyunda oynadıkları bazı arkadaşları vardır. Okey siteleri artık bir okey sitesi değil arkadaşların ve dostlukların buluşma sitesi olmuştur. Sizleri de arkadaşlarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Bunu paylaş:

Önceki yazımız ->

24 Mart Perşembe 2016 tarihinde eklendi, 50.994 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 251 sorgu 0,213 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET