1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 4,17 / 5)
Okey Gece
okey oyna

Online okey piyasasında bilinen pek çok farklı site ismi bulunmaktadır. okeygece de en çok tercih edilen sitelerden biri olarak kendini kanıtlamış adreslerdendir. Ancak farklı nedenlerden ötürü yayın hayatına son veren site, artık yeni bir birleşim ile kullanıcılarına hizmet verecektir.

Sizler de aralıksız bir şekilde okey oynamak için taşınan ve ortak hizmetle sunumlarına devam eden okey gece sitemizden istifade edebilirsiniz. Birleşim neticesinde sistem ve altyapı açısından gösterilmiş olan gelişim anında fark edilmektedir. Bu sayede hem üyelik işlemlerinizde hem de sistem girişlerinizde herhangi bir vakit kaybı yaşamanız mümkün olmamaktadır. Oyuna giriş için zamanlama da tamamen sizin tercihleriniz ile belli olmaktadır.

Okeyde Gece Salonları

Gece salonlarında özellikle ilerleyen saatlerde yoğunluk biraz daha azalmaktadır. Bu sayede daha sakin bir ortama oyun oynamak mümkün olabilmektedir. Ancak okeyde gece salonlarında farklı sıkıntılar boy gösterebilmektedir. Çözümü oldukça kolay olan sıkıntıların başında masa sayısı yer almaktadır. Nedeni belirsiz bir şekilde sisteme giriş yapan her oyuncu hazır masalara katılım sağlamak yerine yeni bir masa açmaktadır. Bu da pek çok okey masalında 4. oyuncunun gelmesini beklemek sorununu ortaya çıkarmaktadır. Buradan yapacağımız tavsiye öncelikle hazır masalara göz atılması şeklindedir. Kullanıcılar böylelikle oyun katılımı açısından sıkıntı yaşamadan saat fak etmeksizin istedikleri anlarda okey oynamak keyiflerini devam ettirebilmektedir.

Kesintisiz Okey Keyfi

Kullanıcıların okey gece genel salon bağlantılarını mobil cihazlarından sağlamaları da site sayesinde mümkün olmaktadır. Bu sayede özellikle uykusuz kalınan zamanlarda yataklardan çıkmadan akıllı cep telefonları ya da tabletler sayesinde okey oynanabilmektedir. Oyun bağlantılarının mobil şekilde sağlanması sonrasında sohbet odaları gibi ek sistemlerin kullanımında sıkıntı oluşmamaktadır. Kullanıcılar bilgisayarlı girişleri ile aynı hizmeti mobil bağlantıları neticesinde de elde edebilmektedir. Üstelik özellikle gece ilerleyen saatlerde masalarda genellikle aynı isimler kalmaktadır. Bu da site içerisinde bireylerin birbirlerini tanımalarına, katkı sağlamaktadır. Böylelikle kullanıcılar tanış oldukları isimler ile aynı masalara oturarak ortak ya da rakip olabilmektedir. Pek çok okey oyuncusunun bu sayede birbirleri ile tanıştıkları da bilinmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 82 sorgu 0,123 saniyede oluşturuldu.