1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (18 oy, ortalama: 4,94 / 5)
Bilgisayara Okey İndir
okey oyna

Okey oyunu en çok oynanan taş oyunlarından biridir. Geçmişten bu zamana kadar popülaritesini kaybetmemiş olan oyun büyük küçük fak etmeksizin pek çok kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Üstelik son yıllar içerisinde oyun erişimleri online sistemler ile de sağlanabilmektedir. Böylece kullanıcılar evlerinin konforunda gerçek bir okey keyfi yaşayabilmektedir.

Okey oyununa tutkun olan bireylerin oyun için internet sitelerini kullanmaları mümkündür. Ancak internet kullanımı her daim mümkün olmamaktadır. Hem bu nedenden ötürü hem de Java sıkıntılarından ötürü bilgisayara okey indirme olanakları aktif hale getirilmiştir. Siz de bilgisayarlarına bir tık ile okey indirerek hiç sorunsuz oyun erişimi sağlayabilirsiniz.

Masaüstü Okey

Bilgisayarlara indirilen okey programı internet olmadan da çalışmaktadır. Oyun gerçek rakiplerden oluşmadığı için okeyi öğrenmek isteyen kullanıcılar için de birebir olarak gösterilmektedir. Bireyler online sistemlerde gerçek kişilerde karşılaşmadan önce masaüstü okey sayesinde pratik yapabilmektedir. Masaüstü okey oyununda gerçek oyun kurallarının tamamı geçerlidir. İnternetten oynanan okey ile masaüstü okeyin hemen hemen tek farklı sohbet imkânının olmamasıdır. Bir de masaüstü okey her halükarda çalışmaktadır. Tarayıcıların Java desteğini geri çekmesi gibi problemler masaüstü okey oyununda görülmemektedir. Ayrıca oyunun açılması için bir üyelik zamanına da gerek yoktur. Programın yüklenmesinden sonra aşamalı olarak kurulması, oyunu oynayabilmek için yeterlidir. Kurulumdan sonra okey oyunu bilgisayarların masaüstü bölümlerinde yerini almaktadır.

Online Okey

Bilgisayara okey indirmek online sistemlerde görülen sorunları yaşamaksızın bir okey keyfi sürmeyi sağlamaktadır. ancak bazı kullanıcılar online okeylerden vazgeçememektedir. Bu nedenden ötürü Java sorunlarından kaynaklanan giriş sıkıntılarının giderilmesi gerekmektedir. İnternet üzerinden normalde oyun oynayabildiğiniz bir siteye giriş yapamıyorsanız tarayıcınızın ve Java’nızın güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. İki program da güncelse girişler konusunda farklı tarayıcıları denemeniz önerilmektedir. Son olarak yapmanız gereken şey mobil oyun bağlantılarını oluşturmaktadır. Mobil bağlantılar, bilgisayarlı olan bağlantılarda olduğu gibi kaliteli bir oyun süresi vaat etmektedir. Ayrıca okey sitelerine mobil girişlerde Java istenmediği için bağlantıların hızlı bir şekilde gerçekleşmeleri sağlanmaktadır. Okey oynamak konusunda alternatif tercihleri kullanıcılara bırakılmıştır.

Bunu Paylaş

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 85 sorgu 0,698 saniyede oluşturuldu.