1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey Sitelerinde Reklam ve Küfürler
okey oyna

Okey siteleri farklı yaş gruplarının aynı çatı altında toplandığı adreslerden biridir. Bu alanda fark edilmese bile bir masada çok büyük ve küçük insanlar bir araya gelebilmektedir. Sitelerde belli kuralların olması farklı yaş gruplarının birbirlerine kötü örnek olmadan okey oynamalarını sağlamaktadır. Ancak bunun için sitelerde iyi bir yönetim ekibinin bulunması şarttır.

Kullanıcıların sitelerden yana reklam şikâyetleri de bulunmaktadır. Okey sitelerinde reklamlar en olmadık zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Kaliteli sitelerde bu gibi durumlara rastlanmamaktadır. Reklamların bir diğer boyutu da bir sitede başka bir sitenin tanıtımın yapılmaya çalışılmasıdır. Bu da aslında fark edilmese de tanıtımı yapılan sitenin değerini düşürmekten başka bir şey değildir.

Okey Siteleri ve Küfür

Türkiye’de ve dünyada küfür oldukça önemli sorunlardan birini oluşturmaktadır. Özellikle belli kesimdeki insanlar küfür etmeden cümle bile kuramamaktadır. Günlük hayatta rastlanan bu durum internet hayatına da etki etmiştir. Bu neden yüzünden okey sitelerinde küfür problem yaratmaya başlamıştır. Sohbet kısımlarına yazılan hakaretler, sitelerdeki asayişin bozulmasına neden olmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki aynı masada kadınlar da bulunabilmektedir. Yaşı küçük olan oyunculara da küfür ve hakaretler neticesinde kötü örnek olunmaktadır. Bu gibi durumlar sitelerin imajlarını kötü etkilediği için okey siteleri hakkında bir önyargı oluşmaktadır. Ancak kaliteli ve güvenilir okey sitelerinde böyle sorunlar anında çözüme kavuşturulmaktadır.

Okey Sitelerindeki Yönetim Ekibi

Her internet sitesinde olduğu gibi okey sitelerinde de belli sayıda yönetim ekibi bulunmaktadır. Sitelerin kalitesi yönetim ekipleri ile belirlenmektedir. Çünkü okey sitelerinde reklam ve küfürler yönetim ekiplerine bildirilerek anında ortadan kaldırılabilmektedir. Bunun için site ile devamlı ilgilenen ve kolay şekilde ulaşılabilir hale gelen çalışanların olması gerekmektedir. Kaliteli okey siteleri bu alanda müşteri hizmetleri olarak algılanan sistem üzerinden çalışmaktadır. Böylece oyunlarınız sırasında rastladığınız rahatsız edici durumları yönetim ekibi ile anında paylaşmanız mümkündür. Paylaşımların yapıldığında olaya dâhil olan kullanıcıların isimlerini doğru bir şekilde vermeniz de çok önemlidir. Gerekli bildirimlerin istendiği şekilde yetkili mercilere bildirilmesi sonrasında gerçekleşen müdahaleler istenen ortamı sağlamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.