1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 oy, ortalama: 4,47 / 5)
Rakip Okey Oyna
okey oyna

Masa oyunları oynamak pek çok insanın tercih ettiği eğlence türlerinden biridir. Kullanıcıların masa oyunlarından olan okey ile gerek kendi arkadaşlarına gerek tanımadıkları kişilere rakip olmaları mümkündür. Üstelik bu sayede sosyalleşme ortamları da ortaya çıkmış olmaktadır.

Okey, mas oyunları arasında kökeni en eskiye dayanan oyunlardan biri olması ile bilinmektedir. Bu bağlamda halen sıklıkla oynanabiliyor olması oyunun en iyi başarısıdır. Sizler de tercihlerinize göre yaptırdığınız üyelikler neticesinde rakip okey oynayabilirsiniz. Üyeliklerden ücret talep edilmemesi ve üyelik formlarının kısa sürede doldurulabilir olması yine sizin yararınızadır. Bu sayede vakit kaybı oluşmadan bir masa seçerek oyunlara dâhil olabilmeniz garantilenmektedir.

Rakip Okey Oyunu

Okeyde eğlencenin dozunu ayarlamak biraz da sisin elinizdedir. Kaliteli siteler bunun için gerekli olan altyapı çalışmalarını zaten öncesinde tamamlamış olmaktadır. Bu neden yüzünden seçeceğiniz rakip okey masalarına göre heyecanın derecesini artırmanız size kalmıştır. Site içerisinde özel maslar kurmanız mümkündür. Bu tip masalarda kendi arkadaşlarınız ile rakip olarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle uzaktaki eş dostla daha keyifli hale gelen okey, hiç tanınmayan insanlarla da oynanabilmektedir. İsteyen kullanıcılar oyunlarda eşli sistem üzerinden hareket edebilmektedir. Tekli oyunlar için de müsait olan site, bu alandaki seçimleri de üyelerine bırakmıştır. Böylelikle kullanıcılar tüm kontrolü ellerine alarak hareket tayini edebilmektedir.

Rakip Okeyde Kazanmak

Rakip okey oyununda kazanmak için şans oldukça önemli bir faktör olarak karşınıza çıkmaktadır. Ancak şans, okeydeki kazanma derecesini daimi tutmak için yeterli değildir. Bu yüzden sistem hakkında gerekli bilgilendirmeleri edinmek gerekmektedir. Öncelikle okey taşlarının her birinden iki tane olduğu unutulmamalıdır. Bundan dolayı beklenen bir taşın rakiplerde ya da ortada olmak olasılığı vardır. Eğer ki atılan taşları iyi bir şekilde takip ederseniz ihtiyacınız olan taşın nerede olduğuna dair net bir görüş edinebilirsiniz. Bu sayede gelişim konusunda da bir artı yakalamanız mümkün olacaktır. Üstelik masada dolaşan taşların takip edilmesi oyunlardan elde edilen keyif derecesinin artmasına da katkıda bulunmaktadır. Böylece puanlarınızı da artırarak farklı masalarda oynama şansınız doğmaktadır.

Bunu Paylaş

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,199 saniyede oluşturuldu.