1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey As
okey oyna

Okey As, sitemizin kaliteli içeriklerinin kolay bir şekilde kullanılabildiği odalarımızdan biridir. Oldukça hareketli zamanlara sahne olan odada içerik sunumlarında kontrollü davranmak esastır. Bu sayede size sunum yapmış olduğumuz oyunların kalitesinden emin olabiliyoruz.

Sitemize giriş yaparak sistem kalitemizi bireysel olarak test etmeniz de mümkündür. Bu sayede içeriklerimiz hakkında iddialarımızın gerçeklere dayandığını da net bir şekilde görebilirsiniz. Okey As canlı okey odalarımız da sitemizde aktif kullanıma açmış olduğumuz diğer odalarımız da güvenlik esasına dayanarak çalışmaktadır. Bu neden yüzünden testleriniz için ilk adımda kendinize bir kullanıcı ismi seçerek sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Okey As Oyun Sistemi

Sitemiz içerisinde politikalarımız uygun olan bir okey sistemimiz bulunmaktadır. Sitem gereğinde yukarıda da altını çizdiğimiz üzere üye girişi yapmadan içeriklerimizde aktif olamazsınız. Bunun yanı sıra Okey As okey oynamak konusunda ekstra özelliklere sahip olan bir adrestir. Sitemizde böylece klasik bir düzen içerisinde zamanla sıkılmanızın da önüne geçebiliyoruz. Devamlı olarak standart üyeliklerle yolunuza devam etmeniz yerine üyeliklerinizi VIP olarak değiştirme fırsatını kullanabilirsiniz. VIP üyelik şansını tüm üyelerimize verdiğimizi bilmeniz gerekmektedir. Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetler yönetim ekibimiz tarafından onayların gerçekleşmesinden sonra kullanılabilir hale gelmektedir. Sistemimizin onaya bağlı olması ise ilk aşamada muhakkak başvuru yapmanızı gerektirmektedir. Siz de VP üyelik talebinde bulunarak ayrıcalıklı oyun keyfinin tadın çıkarabilirsiniz.

Okey As Eklentileri

İnternet üzerinden okey oynamak tüm sitelerde beklenen kaliteyi ve heyecanı yaratmamaktadır. Sitemiz, bu alanda aktif hale getirmiş olduğu eklentileri sayesinde kalitesini konuşturmaktadır. Okey As okey oyunu için sesli ya da görüntülü şekilde oyun olanakları sağlamıştır. Bunun yanı sıra sohbetlerin yazılı şekilde devam ettirilmesi de olanaklarımız kapsamında kendini göstermektedir. Sitemiz içerisinde aynı zamanda radyo yayınlarımız da aralıksız bir şekilde sürmektedir. Üstelik DJ eklentili olan yayınlarımızda istek parçalarınızı bile gönderebilirsiniz. İçerik kullanımları için sitemimizdeki mobil altyapıdan istifade etmeniz de mümkündür. Altyapımızda kullandığımız yazılımlar neticesinde eklentilerimiz mobil cihazlar olarak bilinen akıllı cep telefonları ve tabletlerde de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.