Okey Uygulaması

Üye Girişi

Misafir GirişiAndroid için Okey Uygulaması

Okey Uygulaması

Okeyy.Net'de hesabınız yok mu ?

Yeni Üyelik Oluştur

Yorumlar

Yeni Okey Oyna, Yeni ve Farklı Okey

Yeni okey, Klasik yapısı ile bilinen okey oyunu uzun zamandan beridir masa oyunları arasında en popüler olanlarından biridir. Üstelik artık okey oynamak maksimum kolaylık ve eğlenceyi de beraberinde getirmektedir. Siz de oyunlara yeni bir soluk getiren Okeyy.net adresimizi tercih ederek yeni oyunların tadını istediğiniz kadar çıkarabilirsiniz. Adresimiz içerisinde oyun oynamanın en iyi yönlerinden biri de kesinti gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmamanızdan kaynaklanmaktadır. Sorunların giderilmesi için gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarla birlikte kesintisiz okeyi bir garanti şeklinde sunabiliyoruz.

Yeni Okey Siteleri

yeni okey

Okey, klasik bir masa oyunudur. Adresimizde canlı okey salonları bulunmaktadır. oyunların online şekilde oynanabilmesi bir yenilik olarak görülmektedir. Ancak okey oynamak konusunda bir adım öncesini düşünen editörlerimiz artık mobil olarak da hizmet sunumu yapabilmeyi mümkün kılmıştır. Üstelik sitemizde bilgisayarlı girişlerde de mobil şekilde yapılan girişlerde de herhangi bir program indirmek zorunda kalmadan hareket etmeniz mümkündür.

Adresimiz içerisinde oyun katılımları misafir girişi ya da üye olmak şartlarının yerine getirilmesinin ardından sağlanabilmektedir. Bu kapsamda kullanım kolaylığı fırsatı da sunuyoruz. Böylelikle temel internet kullanımı hakkında bilgi sahibi olan her birey adresimiz içerisinde gerçek ve canlı okey oynamanın keyfini hiçbir zorluk yaşamadan elde edebilmektedir.

Online Farklı Okey Oyna

Farklı okey oyunu zamanla birlikte geliştirilmiştir. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen okey türü olan klasik okey, 1930 yılında oynanmaya başlamıştır. Zaman içerisinde özellikle Anadolu’da en sevilen oyunlardan biri haline gelen okey, tür konusunda da çeşitlendirilmeye başlanmıştır. Günümüzde belli bir sayıdan aşağı inilerek çanakta puan toplatan çanak okey, farklı çeşitlerden biridir.

Ayrıca maksimum eğlence vaadi bulunan 101 okey de sıklıkla tercih edilen okey türleri arasında yer almaktadır. Üyelik işlemlerinin tamamlanması ve sitemize giriş yapılmasının ardından altyapı kalitemizin güvencesi ile istenen okey türleri normal olarak oynanabilmektedir. Türler konusunda farklılık oluşmasına karşın klasik olan okey türü her daim diğerlerine göre bir adım önde yer almaktadır.

Farklı Okeyde Kazanma Taktikleri

Kullanıcılarımız sitemizde oyun kazanmalarından sonra belli puanlar edinmektedir. Puan konusunda en yüksek rakamlara erişen üyelerimiz ise ana ekranlarımızda sıralı bir şekilde yayımlanmaktadır. Siz de canlı okey oynayarak kazanıp, en iyi okey oyuncularımızdan biri haline gelebilirsiniz. Okey kazançlarının devamlı hale gelmesi için bu oyunun şans kısmından çok strateji kısmına önem verilmelidir.

Okeyde kazanmak taş takipleri ile sürekli hal almaktadır. Oyuncular bu sayede ortada gördükleri taşları beklemek zorunda kalacakları bir seri yapmadan oluşumlarını devam ettirebilmektedir. Bunu yanı sıra rakiplerin kazanmalarını geciktirmek için taşlama olarak tabir edilen sistem de kazanmada etkilidir. Bu sistem gereği, rakiplerin attıkları taşlara yakın taşlar onlara atılmaktadır.

En İyi Okey Sitesinde Yeni Okey Oyunu

Son yıllarda eskiye göre daha çok okey sitesi alternatifi olduğu bir gerçektir. Oyunlardan keyif alınabilmesi iççin her siteye güvenmek yerine en iyi okey sitesi tercih edilmelidir. Okeyy.net olarak bu alanda iddiamız oldukça fazladır. Öncelikle yeni okey oyunlarımız eğlenceli aktiviteler ile birleştirilmiş olarak sunulmaktadır. Böylece adresimizde oyun oynarken canlı radyo yayınlarına da donma olmadan bağlantı kurmanız mümkün hale gelmektedir.

Avantajlarımızın önemli olanlarından biri de genel ve özel sohbet alanlarımızdır. Siz de canınız sohbet etmek istediğinde bu alanlarımızdan yararlanarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Üstelik sohbet alanlarını kullanmanız da oyun sistemlerinde kasma sıkıntısı yaratmamaktadır. Bu gibi sıkıntılar siteminin kaliteli teknik altyapı sistemince kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Farklı Okey Oyunlarına Ücretsiz Oyunlar

Sitemizde yeni okey oynama sistemimiz 7/24 çalışmaktadır. Kullanıcılarımız bu sayede canları hangi saatte oyun oynamak istiyorsa sistem girişlerini o saat dilimleri arasında yapabilmektedir. Bunun yanı sıra oyunlarımız hakkında merak edilen sorulardan biri de ücret hadisesidir. Pek çok okey sitesinin kullanıcı hizmetleri için ücret talep ettiği aşikârdır.

Ancak online oyunlar için sitemizi tercih etmeniz halinde ücret konusunda bir taleple karşı karşıya kalmamanız tarafımızca garantilenmektedir. Böylece siz de ister bilgisayardan ister mobilden bedava olarak yeni okey oynayabilirsiniz. Oyunlarımızın bedava olması, kalitelerinde sorun olduğu anlamına da gelmemektedir. Yazılımlarımız oyunlarımızın içerik olarak da görüntü olarak da maksimum kaliteye ulaşmalarını sağlamaktadır.

Her türlü istek ve sorunlarınız için https://www.okeyy.net/iletisim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 59 sorgu 0,189 saniyede oluşturuldu.