1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 40
okey oyna

Okey, taşlarla oynanan ve kendine özgü kurallara sahip olan eğlenceli oyunlardan biridir. Oyun, sistemleri gereği dört kişi ile oynanmaktadır. Ancak Okey 40 plus ayrıcalıkları ile iki ya da üç kişi ile de oyunların başlaması mümkündür. Tercih eden üyelerimiz 4.gelmeden okeye başlamayabilmektedir.

Oyunlarımız uzun süreli tecrübemiz sayesinde donma sıkıntısı yaşanmadan siz değerli üyelerimizin kullanımına sunulabilmektedir. Üstelik oyunlarımız için Okey 40 genel salonu gibi yerel salonlarımız da bulunmaktadır. Böylece üyelerimizin memleketlerine özgü odalarda okey oynayabilmelerini sağlıyoruz. Sağlamış olduğumuz imkânlardan aralıksız bir şekilde yarar sağlamak içinse sadece sistemimize üye girişi yapmanız gerekiyor.

Okey 40 Genel Salon

İnternet üzerinden okey oynamak belli fırsatları da beraberinde getirmektedir. Ancak pek çok site, gerekli olan yazılım sistemlerini bulundurmadığı için oyuncularına sayılacak olanakları vermeyebilmektedir. Okey 40 canlı okey konusunda olması gereken her detayı düşünülmüş olduğu odalarımız arasında bulunmaktadır. Bu neden yüzünden siz de kaliteli okey sistemleri için sitemizi değerlendirebilirsiniz. Üstelik genel salonlarımızda yeni arkadaşlar sayesinde sosyal bir çevre sağlamanız da mümkündür. Üyelerimiz genel salonda tanıştıkları yeni arkadaşları ile özel mesajlaşma sistemlerimiz üzerinden de konuşabilmektedir. Aynı masalarda olarak tanışan kullanıcılarımız devamlı aynı saatlerde aktif olarak oyun arkadaşlığı da yapabilmektedir. Bu durum, özellikle aynı memleketten olan kullanıcılarımızın daha da hoşuna gitmektedir.

Okey 40 Canlı Okey

Okey 40 okey oynamayı canlı şekilde sizlere sunmaktadır. Sanal ortamda canlı olarak okey oynamanın avantajlarının tünümü adresimizden elde edebilirsiniz. Bu avantajlardan ilki radyo yayınlarımız ile müzik dinleyerek oyun katılımı sağlayabilmenizden oluşmaktadır. Üstelik sitemizde kendinize göre bir düzen geliştirerek aktif oyun hayatı elde edip kendinizi okey oynamak konusunda geliştirebilirsiniz. Puan sistemimiz oyun kazanımları ardından işlediği için böylelikle kısa süre içerisinde sitedeki kıdeminizi artırmanız da mümkün olmaktadır. Sayılanlara ek olarak masa arkadaşlarınız ile yapacağınız görüşmelerinizde onlara ikramlar göndermenizi de sağlıyoruz. Sohbet menümüz içerisinde yer alan ikramlar içeceklerden oluşuyor. Böylece arkadaşlarınız ile küçük puanlar karşılığında ikram paylaşımlarında bulunabilirsiniz. İkramlar ile ortamda bir anda sohbet başlatmak da sizlerin elindedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,722 saniyede oluşturuldu.