Java Yardım

java yardım
Java Sorunu giderebilmesi için aşağıda sizlere adım adım anlatımlar yapılmıştır, Lütfen aşağıda yazılı olanları sırayla yapınız. Tüm işlemleri bitirdiğinizde herhangi bir sorununuz kalmıyacaktır.

1 – Öncelikle Bilgisayarınızda kurulu olan Java’yı kaldırınız, Bu işlemi Program/Ekle kaldır kısmından yapabilirsiniz.
2 – Java’yı Bilgisayarinizdan kaldırdıkdan sonra aşağıda bulunan “Java indir” Resmine tıklayınız.
3 – Java Dosyası bilgisayariniza rar olarak inmiş olacaktır, Bunun için rar’a tıklayarak ardından içersindeki java6.exe programına tıklayarak kurulum işlemini başlatabilirsiniz.
 Eğer Bilgisayarinizda Rar için Winrar Kurulu Değil ise, Yüklemek için TIKLAYINIZ.
4 – Java kurulumunu sonrası eğer bilgisayariniza reset atmanız istenilirse lütfen bu işlemi yapınız. daha sonra bilgisayariniz açıldığında java sorununuz cözülmüs olacaktır.
JAVA YÜKLE
Java indir

DİPNOT : Java Kurulumu Sonrasında Bilgisayarinizda Eğer Java Güncellemesi uyarısı çıkarsa kesinlikle yapmamanız gerekmemektedir, Java 6 Sürümünü kullanarak herzaman sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz.

 

SEÇENEK 2

Okey sayfası açılmayanlar arkadaslar buyuk ihtimalle Java guncellemesi yaptilar ve ondan sonra okeye baglanamadılar ve arkdaslarından uzak kaldılar. Şimdi bu durumu nasil aşacaginizi gosteren yazımızı okuyalım.

Son gunlerde Java yazılımı guvenlik nedeniyle bir cok değişiklik yapti ve bu değişiklikler yuzunden ne yazıkki artık java oyunları yalan olmaya başladı. Artık Sohbet ve Okey siteleri Java yazılımıyla caliştigi için ne yazıkki bu yuzden çoğumuz sitelere baglanıp okey oynamak yada sohbet etmek gibi şeylerden maruz kaliyoruz. Aşşadaki yazımızı okuyarak sirasi ile soylenenleri yaparsanız sizde sıkıntı olmayacak.

  1. Denetim Masa’sını açın ve Java’ya tıklayın
  2. Açılan pencerede Security kısmına tiklayın
  3. Burdaki çubugu aşşa çekiyoruz ve Medium yapip Apply ve OK tuşlarına basiyoruz.

resim 1

Adsız

 

resim 2

Adsız1

Bu işlemleri yaptıkdan sonra tarayıcınızı (Internet Explorer & Google Chrome & Mozilla) kapatıp açın eger yine olmazsa bilgisayarınızı kapatip açın.

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize…

Gelen aramalar:
  • okeyay
  • okey indir java destekli
Sayfa başına git