1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey titanik
okey oyna

Okey oynamanın en kaliteli ve en eğlenceli yönleri için Okey Titanik genel odalarımızı ziyaret etmelisiniz. Sitemiz içerisinde okey sistemlerinin en gelişmiş şekilleri bulunmaktadır. Böylece günün her saatinde okey oynamanız tarafımızca sağlanmaktadır. Üstelik oyunlarınızda giriş sistemlerimizi de çeşitlendirmiş bulunuyoruz.

Okey en çok uykunun tutmadığı anlarda oynanmaktadır. Oyuncularımız d doğal olarak yataklarından kalkıp bilgisayarlını açıp site erişimi sağlamak konusunda üşengeçlik yaşayabilmektedir. Ancak Htmll5 yazılımlarımız sayesinde Okey Titanik canlı okey sitemlerimiz mobilde de çalışabilmektedir. Böylelikle hiçbir şekilde yataklarınızı terk etmek zorunda kalmadan oyun erişimleri sağlayabilirsiniz. Üstelik mobil oyun erişimlerinizde hizmet alımlarınızda hiçbir eksilme olmamaktadır.

Titanik Genel Salon

Titanik genel salonumuz içerisinde oyunlarımız kesintisiz şekilde sürmektedir. Pek çok üyemiz özellikle turnuva yaptıklarında masalarda sabaha kadar aktif olabilmektedir. Oyunlar sırasında sohbet imkânının da olması zamanın nasıl geçtiğinin anlaşılmamasını sağlamaktadır. Bu sayede okey oynayarak günlük yaşamın sıkıntılarını arkanızda bırakmanız da mümkün olmaktadır. Oyunlar için oda seçimlerinden sonra bir masaya oturarak başlamanız mümkündür. Sitemiz sizler için okey kapsamında giren hemen her tür üzerinden hizmet vermektedir. Böylece VIP olsun ya da olmasın tüm üyelerimiz klasik  – düz okeyin yanı sıra 101 ve çanak gibi okey sistemlerini de oynayabilmektedir. Üyelerimizin okey konusunda hazırlamış olduğumuz yazılar üzerinden oyun kurallarını öğrenmelerini de sağlıyoruz. Böylelikle bir oyunu bilmemek onun oynanamamasına engel de olmuyor.

Okey Titanik Avantajları

İnternet üzerinden okey oynamanın gerçek oyunlardan sadece sanallık farkı bulunmaktadır. Odalarımıza giriş yaptığınızda bu durumu anlayacaksınız. Gerek görünüm gerek ses açısından hiçbir fark olmayan Okey Titanik fırsatları ile gerçek okeyi gerisinde bile bırakmaktadır. Oyunlar sırasında masa arkadaşlarınıza çay ya da farklı ikramlarda bulunarak kolay bir şekilde jestler oluşturabilirsiniz. Üstelik oluşturmuş olduğunuz jestler ücretsiz bir şekilde masa arkadaşlarınıza gönderilebilmektedir. Bu sayede masa içerisinde yeni sohbet konuları açılması da mümkün olmaktadır. Çay vb. ikramların gönderilmesi için ana menüdeki içerikleri kullanmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra sitemiz bu konu hakkında istekli olan üyelerine yetki tanımlaması yaparak yöneticilik avantajı da vermektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,135 saniyede oluşturuldu.