Cantanem Okey

Cantanem Okey
okey oyna

Cantanem Okey

odalarımıza hoşgeldiniz.

Cantanem Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Cantanem Okey

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey Cantanem sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey Cantanem‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Cantanem Okey Burası.
Daha önceden Cantanem Okey akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Cantanem Okey olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü Cantanem Cantanemokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterCantanemiz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Cantanem olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severCantanemiz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde Cantaneme katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey Cantanem.

Gelen aramalar:
  • okeybiz genel salon
  • cantanem okey genel salon
  • Cantanem Okey
  • cantanemokey
  • kartanesi okey
  • TANEM OKEY

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git