1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Cantanem Okey
okey oyna

Türkiye’de pek çok farklı masa oyunu oynanmaktadır. Ancak masa oyunları arasında en çok tercih edilen ve en çok sevilen oyun şüphesiz olarak okeydir. Yakın geçmişe kadar okey oyun katılımları için farklı yerlere, gidilmek gibi bir zorunluluk bulunmaktaydı. Ancak artık internet teknolojileri ve Cantanem Okey salonumuz sayesinde istenen her an okey oyun erişimi sağlamanız mümkündür.

Sitemiz, üyelik sistemine göre çalışmalarını sürdürmektedir. Bu neden yüzünden salon ve oda seçimleri ancak üye girişleri neticesinde gerçekleşmektedir. Cantanem Okey odasının kullanımı için gerçekleştirilmesi gereken üyelik işlemlerinde kullanıcı ismi ve şifre seçimi yapılması yeterlidir. Sitemizde var olmayan kullanıcı isimlerini tercih eden üyelerimiz anında odalarımız içerisinde oyun oynamaya başlayabilmektedir.

Cantanem Okey Salonu

Üyelerimiz için okey Cantanem odasında yöneticilik yapmak imkânlarımız da bulunmaktadır. Yönetim ekibimizin kuvvetli olması daha seviyeli bir ortamda oyun oynanabilmesini sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı sitemizin gelişimlerinde yönetim ekibimizi de geliştirmek konusunda titizlik gösteriyoruz. Sizin de bu alanda isteğiniz ya da merakınız varsa ilk adımda sitemizdeki yönetim kadrosuna ulaşmanız gerekmektedir. Yönetici arkadaşlarımızın iletişim bilgileri sitemizde yer almaktadır. Genel lobideki sohbet alanlarına yapılan talepler geçerli değildir. Bu neden yüzünden öncelikli olarak taleplerinizi bireysel ve özel iletişim sistemlerini kullanarak gerçekleştirmeniz yeterlidir. Üstelik diğer salonlarımızda olduğu gibi Cantanem salonumuzda da oyunlar için ücret talebimiz bulunmamaktadır.

Cantanem Okey Oyna

Cantanemokey oynanabilmesi rahat bir şekilde oyun garantisi de vermektedir. Üstelik kullanıcılarımız salonlarımız sayesinde oyunlardaki mahremiyetlerini sağlayarak okey erişimi sağlayabilmektedir. Bu alanda odalarımız içerisinde kesintisiz bir şekilde oyun erişimi sağlanmasını garanti ediyoruz. Sistemlerimiz 7/24 olarak hizmet sunumu yapabilmektedir. Ancak sistem kullanımları için site girişlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü kullanıcılarımızın sisteme maksimum 14 gün içerisinde yeniden giriş yapılması lazımdır. Bunun nedeni ise otomatik silme işlemlerinden kaynaklanmaktadır. Sistemimiz yeni kullanıcılara yer açılabilmesi için 14 gün içerisinde sistem girişi yapmayan üyelerimizin kayıtları otomatik şekilde silinmektedir. Bu sayede online okey oynamak istemeyen kullanıcılarımızın hesaplarını silebilmeleri için herhangi bir işlem ya da talep göndermelerine de gerek bulunmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,140 saniyede oluşturuldu.