Antalya 07 Okey Oyna

Antalya 07 Okey Oyna
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylama Yap)

Antalya 07 Okey

odalarımıza hoşgeldiniz.

Antalya Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Antalya Okey

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey Antalya sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey Antalya‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Antalya Okey Burası.
Daha önceden Antalya Okey akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Antalya Okey olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü Antalya Antalyaokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterAntalyaiz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Antalya olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severAntalyaiz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde Antalyae katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey Antalya.

Antalya İlçeleri
Antalya Merkez, Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Akseki, Alanya, Demre, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik

Yorumlar

Etiketler: okeyAntalya odası okeyAntalya genel salon okey Antalya genel salon

Sayfa başına git