1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Donmayan Okey Oyna
okey oyna

Yeni okey yazımızda donmadan okey oynamak  hakkında kısa bir bilgi vermek için yazımızı sizler ile paylaşıma sunacağız. Sizlerinde fikirlerini yorum olarak görmek isteriz.

donmadan okey oyna

Donmayan okey oyna

Yazımızın başlığından anlaşılacağı gibi okey oyunu oynarken kasma ve donma sorunu yaşayan arkadaşlarımız bu sorunu nasıl düzeltebileceklerini kısa bilgiler ile anlatmaya çalışacağız. Google chrome kullanıyor iseniz genelde sayfada ki reklamlardan kaynaklanan donmalar yaşanabilir. Bunun için Chrome eklentilerinden Adblock Plus kullanmanızı tavsiye ederim. Bu eklentiyi Chrome kullanıcıları Chrome Web Mağazasından indire bilir ve kullana bilir. İlgili link Adblock plus. Bu şekilde sizi rahatsız eden reklamlardan da kurtulmuş olacaksınız.

Reklamları gormek isteyenler adblock’un üzerine tıklayarak tekrar deaktif edebilirler yada komple kaldıra bilirler.

kasmayan okey

Donmayan Okey Sitesi

Oyuncularımızın her daim etmiş olduğu şikayetleri dikkate alırız ve daha iyi sonuçlar almak için kullanıcılarımıza geri dönüşler yaparak kullanıcı memnuniyetini yüksek tutuyoruz. Gerekli düzeltmeleri yaparak okey oyunlarımızda donmayan bir sitem yapmayı amaçladık ve bunun üzerinde durduk. Okey oyunumuzu donmadan ve kasmadan okey oynamak için hiç bir şey indirip kurmanıza gerek yoktur. Eğer ki bilgisayarınızda okey oyunu oynarken kasma veya donma sorunu yaşıyorsanız Format atmayı her zaman en sona bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu tür sorunlar genellikle okey siteleri üzerinde ki javascript’lerden kaynaklanmaktadır.

donmayan okey

Kasmadan Okey Oyna

Anlayacağınız gibi sitemizde okey oynamak için kendinizi kasmaya hiç gerek yok. Fakat hala bilgisayarınızda okey oynarken donma yaşadığınızdan şikayet ediyorsanız okey oyunu bilgisayara indirip de  oynaya bilirsiniz.  Bilgisayara okey indirmek için TIKLA. Windows XP kullanıyor iseniz bilgisayarınıza net framework 3.5 yüklemeniz gerekmektedir. Ve bu sefer kesinlikle hiç bir şekilde kasma veya donma sorunu yaşamayacaksınız. Donmayan Okey Oynama Sitesi

Bunu paylaş:

Önceki yazımız ->

12 Temmuz Pazar 2015 tarihinde eklendi, 5.089 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 252 sorgu 0,608 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET