Donmayan Okey Oyna

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Donmayan Okey Oyna
okey oyna

Yeni okey yazımızda donmadan okey oynamak  hakkında kısa bir bilgi vermek için yazımızı sizler ile paylaşıma sunacağız. Sizlerinde fikirlerini yorum olarak görmek isteriz.

Donmayan okey oyna

donmadan okey oynaYazımızın başlığından anlaşılacağı gibi okey oyunu oynarken kasma ve donma sorunu yaşayan arkadaşlarımız bu sorunu nasıl düzeltebileceklerini kısa bilgiler ile anlatmaya çalışacağız. Google chrome kullanıyor iseniz genelde sayfada ki reklamlardan kaynaklanan donmalar yaşanabilir. Bunun için Chrome eklentilerinden Adblock Plus kullanmanızı tavsiye ederim. Bu eklentiyi Chrome kullanıcıları Chrome Web Mağazasından indire bilir ve kullana bilir. İlgili link Adblock plus. Bu şekilde sizi rahatsız eden reklamlardan da kurtulmuş olacaksınız.

Reklamları gormek isteyenler adblock’un üzerine tıklayarak tekrar deaktif edebilirler yada komple kaldıra bilirler.

Donmayan Okey Sitesi

kasmayan okeyOyuncularımızın her daim etmiş olduğu şikayetleri dikkate alırız ve daha iyi sonuçlar almak için kullanıcılarımıza geri dönüşler yaparak kullanıcı memnuniyetini yüksek tutuyoruz. Gerekli düzeltmeleri yaparak okey oyunlarımızda donmayan bir sitem yapmayı amaçladık ve bunun üzerinde durduk. Okey oyunumuzu donmadan ve kasmadan okey oynamak için hiç bir şey indirip kurmanıza gerek yoktur. Eğer ki bilgisayarınızda okey oyunu oynarken kasma veya donma sorunu yaşıyorsanız Format atmayı her zaman en sona bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu tür sorunlar genellikle okey siteleri üzerinde ki javascript’lerden kaynaklanmaktadır.

Kasmadan Okey Oyna

donmayan okeyAnlayacağınız gibi sitemizde okey oynamak için kendinizi kasmaya hiç gerek yok. Fakat hala bilgisayarınızda okey oynarken donma yaşadığınızdan şikayet ediyorsanız okey oyunu bilgisayara indirip de  oynaya bilirsiniz.  Bilgisayara okey indirmek için TIKLA. Windows XP kullanıyor iseniz bilgisayarınıza net framework 3.5 yüklemeniz gerekmektedir. Ve bu sefer kesinlikle hiç bir şekilde kasma veya donma sorunu yaşamayacaksınız. Donmayan Okey Oynama Sitesi

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git