1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 25
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamak pratik olması nedeni ile bu alanda en çok talep gören oyunlar arasında bulunmaktadır. Adresimiz içeresinde yer alan Okey 25 genel salonunda oyun katılımlarınız sonrasında oyunları hem kaliteli hem de sohbet garantili olarak oynayabilirsiniz.

Kullanıcılarımıza yerel odalarımız sayesinde kolay sohbet etmek imkânlarını garanti olarak sunabiliyoruz. Okey 25 salonumuz bu bağlamda Erzurum merkezi ve ilçeleri tarafından kurulmaktadır. Üyelerimiz, farklı şehirlerdeki insanlardan ziyade kendi memleketlerinden olan insanlarla daha kolay şekilde iletişim kurabilmektedir. Bu neden yüzünden yerel okey odalarımızda yoğunluk her daim diğer odalarımıza göre daha yoğun olmaktadır.

Okey 25 Salonu

Okey salonlarının online olması okeydeki saat sınırlamasını da ortadan kaldırmıştır. Sonuçta okey salonları ve bu alanda hizmet veren mekânların bir açık olma süreleri bulunmaktadır. Ancak adresimizde verilen okey hizmetleri 7/24 kesintisiz şekilde alınabilmektedir. Siz de Okey 25 odalarımızda kesintisiz ve kaliteli olarak okey hizmeti elde edebilirsiniz. Hizmet edinimleri için yapmanız gereken tek şey bir üyelikten ibarettir. Üstelik adresimiz üyeliklerden de site içerisinde yer alan oyun sistemlerinin kullanımlarından da para talebinde bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz olarak verilen hizmetlerimizi mobil cihazlarınızdan kullanabilmeniz için de gerekli olan güncellemelerimizi sistemimize yükledik. Yazılım yenilemelerimizden sonra hilesiz oyunlarımıza mobil cihazlarınızdan da online şekilde erişim sağlamanızın önünde hiçbir engel kalmadı.

Okey 25 Seri Okey

Okey 25 okey oynamanın en hızlı adreslerinden biridir. Pek çok salonda üyeler oldukça yavan oyun oynamaktadır. Bu da masada oturan diğer üyelerin canını sıkmaktadır. Oyunların terk edilmesi puanlardan vazgeçmek anlamına geldiği için oyunlar eziyet olarak nitelendirmeye başlanmaktadır. Ancak adresimiz sistemleri sayesinde belli zaman içerisinde taş atmayan oyuncular yerine otomatik olarak bir taş atılmaktadır. Bu sayede diğer üyelerimizin oyun devamı için uzun süreli bekleme sorunları ile uğraşmaları da gerekmemektedir. Üstelik adresimiz içerisindeki sohbet sistemlerinden hızlı oyun arkadaşları bulmanız da mümkündür. Arkadaşlarınız ile samimiyetinizi ilerletmek için olanaklarımız arasında yer alan ikramlarımızı da tercih edebilirsiniz. Bu sayede diğer üyelerimize sanal çay, ayran, rakı gibi kıyaklar geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,125 saniyede oluşturuldu.