1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Ezgim Okey
okey oyna

Online ücretsiz okey oynamak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Kaliteli teknik altyapımız ve yönetim ekibimiz sayesinde alanımızda lider olma yolunda ilerlemekteyiz. Bu alandaki iddialımız sitemizde oyun oynamayı deneyerek deneyimleyebilirsiniz.

Okey odalarımızın farklı isimlerden oluşması hangi odada daha çok eğlence elde edeceğinizi anlamanızı sağlamaktadır. Böylece ileriki zamanlarda yapacağınız ziyaretlerinizde doğrudan Ezgim okey girişi yapabilirsiniz. Site girişleri için bir kullanıcı ismine ihtiyacınız olacaktır. Kullanıcı isminin sitede daha önce başka biri tarafından alınmamış olması şarttır. Bunun yanı sıra isimlerinizde hakaret veya küfür içeren kelimeler kullanmaktan da sakınmanız gerekmektedir. Aksi halde bu alanda belli yaptırımlarla karşılaşmanız içten bile değildir.

Ezgim Okey Oyna

Kullanıcıların Ezgim okey oynamak konusunda odada yetki almaları da mümkündür. Odalarda yetkili olan kullanıcılar odaların asayişinden de sorumlu olmaktadır. Siz de yetki alabilmek için hemen yönetici arkadaşlarımızla iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede üyelik konusundaki dereceniz de artacaktır. Herhangi bir yetki almayarak üyelik statünüzü yükseltmeniz de mümkündür. VIP üye olabilmek için de yapmanız gereken tek şey yönetici arkadaşlarımıza ulaşmaktan ibarettir. Böylece günlük olarak gerçekleştireceğiniz ziyaretlerinizde belli ayrıcalıklar elde etmiş olacaksınız. Üyeliklerin derecesinin artması bazı kişilerde ücret konusunun gündeme gelmesine neden olmaktadır. Ancak okey odalarımızda gerçekleştirilen işlemlerin tümü ücretsiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu neden yüzünden sitemizde ücret hiçbir zaman problem yaratmamaktadır.

Ezgim Okey Odaları

Ezgim okey salonunda tamamen yeni arkadaşlıklar edinerek oyun katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi arkadaşlarınızı da sistem üzerinden masalarınıza davet edebilirsiniz. Böylece oyun başlangıç sürelerinde de minimum bekleme elde edilmektedir. Ayrıca kullanıcılar masalarda diğer oyuncuları beklememek için belli taktikler uygulayabilmektedir. Örneğin oda girişlerinizden sonra hemen masa açmak yerine odaya göz atmalısınız. Çünkü hali hazırda oyuncu bekleyen masalar bulunmaktadır. Bu masalardan herhangi birine oturmanız halinde daha kısa süre içerisinde oyunlara dâhil olmanız mümkün hale gelecektir. Aksi halde kendi açmış olduğunuz masaya oyuncuların gelmesini beklemek zorunda kalacaksınız. Bu alanda her türlü sıkıntınız için devamlı görev yapan yönetim ekibimiz ile iletişime geçmeyi unutmamalısınız.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,143 saniyede oluşturuldu.