1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 4,25 / 5)
Chrome NPAPI desteğini kaldırdı
okey oyna

Kullanıcıların internetten okey oynamak konusunda oldukça farklı alternatifleri bulunmaktadır. Pek çok birey sitelere Chrome tarayıcısı üzerinden girmektedir. Ancak tarayıcı güncellemeleri ve güncellemeler neticesinde gerçekleştirilen yenilikler bu durumun sonunun gelmesine neden olmuştur.

Chrome NPAPI desteğini kaldırdı haberleri uzun süredir kulaklara çalınmaktadır. Bu bağlamda tarayıcı son yapmış olduğu güncelleme kapsamında gerçekten sistem desteğini geri çekmiştir. Açılımı; Netscape Plugin Application Programming Interface şeklinde olan NPAPI, online okey sitelerine giriş için gerekli olan bir eklentidir. Bu neden yüzünden Chrome almış olduğu karar neticesinde hem okey oyuncularını hem de Java kullanan bireyleri üzmüştür.

NPAPI Desteğinin Olmaması Oyunları Nasıl Etkiler?

NPAPI, en çok kullanılan Java eklentilerinden biridir. Bu neden yüzünden eklenti pek çok tarayıcı tarafından desteklenmektedir. Chrome NPAPI desteğini kaldırdığı için artık Chrome üzerinden okey oynamak ne yazık ki mümkün değildir. Geçmiş zamanlarda Chrome ve Java problemleri farklı yöntemler üzerinden hareket edilerek anında çözülebilmekteydi. Ancak desteğin çekilmesinden sonra kullanıcıların Java ile çalışan oyunları bu tarayıcı üzerinden açamaz hale gelmişlerdir. Chrome kullanıcılarının oyun bağlantısı kuramamaları bir daha oyun oynayamamaları anlamına gelmemektedir. oyun girişleri için vereceğimiz öneriler ile online olarak okey oynamaya hiçbir engele takılmadan devam etmeniz mümkündür.

Online Okey Bağlantıları Nasıl Kurulur?

Gelişen internet teknolojileri sayesinde canlı okey salonlarına giriş yapmanın birden fazla yolu bulunmaktadır. Öncelikle bireyler işe tercih etmiş oldukları tarayıcıyı değiştirerek başlayabilmektedir. Özellikle en eski tarayıcılardan biri olan Internet Explorer bu alanda oldukça iyi tercihlerden biri olarak görülmektedir. hem online okey oynamaya devam etmek hem de tarayıcınızı değiştirmemek de mümkündür. Bunun için ise bağlantı yöntemlerini tamamen değiştirmeniz gerekmektedir. Örneğin sitelerde bulunan mobil bağlantı olanaklarında kullanılan sistem Java kaynaklı değildir. Siteler altyapılarını Html5 yaparak mobile uygun hale gelmişlerdir. Siz de bu tip bağlantılar ile oyun keyiflerinizi mobil cihazlarınız üzerinden yaşayabilirsiniz. Üstelik mobil bağlantılar sayesinde hemen her yerden okey oynamanız mümkün olacaktır. Oyunlara mobil giriş yapmanın güvenlik konusunda bir sorun yaratmaması da sitelerin garantisindedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,822 saniyede oluşturuldu.