1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 4,40 / 5)
Çanak Okey
okey oyna

Çanak Okey salonumuz sitemizin en gözde salonlarından biridir. İçerisinde aile olarak da farklı çevrelerden arkadaşlarınızla da rahat bir şekilde okey oynamanız mümkündür. Üstelik sitemizin kullanım oranı oldukça yüksek olduğu için hiç tanımadığınız insanlarla okey oynamanız da mümkün olmaktadır.

Oyun sistemlerimiz ve odalarımız üye kullanımına açıktır. Bu yüzden Çanak Okey odalarımıza giriş için ilk adımda üye girişi yapmanız gerekmektedir. Gerçekleştirmiş olduğunuz üye girişleri neticesinde ise sistemlerimizden istediğiniz kadar ücret ödemeden istifade edebilmeniz mümkündür. İçerik kullanımlarımız konusunda yönetim ekibimizden destek alabilirsiniz. Ancak sitemiz kullanım açısından sizleri zorlayacak bir temaya sahip olmadığından bu alanda sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Çanak Okey Oyna

Okey türlerinin trendlerinden olan Çanak Okey oynamak site içerisinde ekstra puanlar elde etmenizi sağlamaktadır. Oyunun ismi, Anadolu kökeninden gelmektedir. Çünkü Anadolu’nun en çok oynanan oyunlarından biri olan okeyde çanak kırıldı gibi tabirler kullanılmaktadır. Bu alanda oyun süresince çanakta belli puanlar birikmektedir. Belirlenmiş olan el sayısının tamamlanması halinde oyunu kazanan kullanıcılar ise çanakta toparlanmış olan puanın da sahibi olmaktadır. Kullanıcılarımız çanak okey oyununu genellikle eşli şekilde oynamayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra oyun içerisinde taş dizilimleri farklı şekillerde olabilmektedir. İsteyen oyuncularımız klasikten şaşmazken isteyenler ve şansları yaver gidenler çiftli olarak bitebilmektedir. Bitiş şekillerinin ellerden kazanılacak olan puanlar üzerinde de etkisi bulunmaktadır.

Çanak Okey Oyunu

Çanak okey oyununun devam ettiği odalarımızda üyelikleriniz neticesinde standart bir üye haline gelirsiniz. Ancak sitede oyun oynarken kademenizi artırmak şansınız bulunmaktadır. Bunun için sizlere farklı öneriler sunabiliyoruz. Öncelikle sitemizdeki asayiş ve huzurun devamı için yönetim ekibimize katılmanız mümkündür. Yönetim ekibimizde aktif olarak görev yapan arkadaşlarımıza isteklerinizi göndererek bu alanda gerekli olan adımı atmış sayılabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üyelik sistemini VIP konuma da eriştirebilmektedir. VIP üyeliklerimiz başvuru usulüne göre işlemektedir. Üyelikleriniz VIP konuma getirebilmek için yönetim ekibimiz ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Arkadaşlarımız başvuruda bulunan üyelerimizin hesaplarına bir inceleme yapmalarının ardından sizleri uzun süre bekletmeden nihai kararları mail olarak iletmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 78 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.