1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 / 5)
Okey Ada Genel Salon
okey oyna

Sitemiz içerisinde yer alan genel okey odaları sizler için hizmet vermektedir. Odaların tamamında titiz bir çalışma yürütülmektedir. Bu sayede online okey oynamak konusunda maksimum kalite ve seviye hedefiniz bulunuyorsa Okey Ada salonumuza giriş yapabilirsiniz.

Okey Ada giriş işlemlerinde kullanıcı isminizi yazmanız gerekmektedir. Herhangi bir üyelik yaptırmadı iseniz birkaç dakika içinde sitemizin sistemine girerek yeni üyelik de oluşturabilirsiniz. Üyelik işlemlerinde sadece birkaç dikkat edilmesi gereken husus bulunmaktadır. Öncelikle mail adreslerinizin güncel olması lazımdır. Sonrasında ise oda içerisinde başka kullanıcı tarafından alınmamış bir isim bulmanız gerekmektedir. Sistemimiz bu alanda size yardımcı olacağı için işlemleriniz uzamayacaktır.

Okey Ada Odaları

Salonları genel olarak dolu olan Ada okey odalarında eğlenceli zaman garantisi bulunmaktadır. Siz de oda girişleriniz neticesinde bir masa tercih ederek anında oyunlara başlayabilirsiniz. Her oyunda farklı bir masa tercih ederek şanslarını arayan kullanıcılardan da olabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinize has bir masa açarak davetler ile diğer kullanıcıları bekleneniz de mümkündür. Sitemizde bu alanda sizleri memnun edecek tüm gelişmeler gerçekleştirilmiştir. Böylece internetten okey oynamak olabildiğince eğlenceli hal alabilmektedir. Ayrıca odalarda yönetici kadrolarına karılmanızın da önü açıktır. Bu gibi istekleri olan kullanıcılarımızın yönetim ekibinde olan arkadaşlarımıza taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Yapılan değerlendirmeler neticesinde kısa süre içerisinde taleplerinize yanıt alabilirsiniz.

Okey Ada ile Donmadan Okey Oyna

Ada okey salonu sitemizin bir parçası olduğu için internetten okey oynamanın kaliteli adreslerinden biri olarak gösterilmektedir. Öncelikle oyunlarda kasma ve donma sıkıntıları kesinlikle odalarda görülmemektedir. Bu nedenden ötürü oyun keyifleriniz de bölünmemektedir. Ayrıca sitemizde reklamlar yüzünden kasma sorunu da yaşanmamaktadır. Maksimum keyif bu sayede elde edilebilmektedir. Sitemizden memnun kalmanız halinde arkadaşlarınızı masalarınıza davet etmeniz de bir tık ile gerçekleşmektedir. böylelikle sadece online arkadaşlarınız ile değil gerçekte olan arkadaşlarınız ile de sitemizde okey oynayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kullanıcı isminin geçerlilik süresi bulunmaktadır. Örneğin isminiz ile on dört gün içerisinde sistem girişi yapmadığınız takdirde üyelikleriniz silinmektedir. Bu neden yüzünden dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,146 saniyede oluşturuldu.