1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey ses
okey oyna

Online oyun sistemleri son zamanların en iyi arkadaşlık kurma siteleri arasında bulunmaktadır. Sitemizde de bu bağlamda Okey Ses gibi farklı odalar içerisinde oyun katılımları sağlamanız mümkündür. Oyunlar sırasında sitemiz imkânlarından üye girişi yapmanızdan sonra istediğiniz kadar yarar sağlayabilirsiniz.

Mobil kullanıma da uygun olan adresimiz içerisinde sizler de istediğiniz türde okey oyunlarını bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra odalarımız sadece yazışma şeklinde devam eden muhabbetlere ev sahipliği yapmamaktadır. Kullanıcılarımız Okey Ses salonumuz gibi sistemlerimiz ile kameralı ya da sesli olarak da iletişim kurabilmektedir. Sitemizde, gelişimlerimizi maksimum seviyelere ulaştırmamız sayesinde ek hizmet kullanımlarınızda donma gibi sıkıntılar da yaşanmamaktadır.

Okey Ses Genel Salon

Okey Ses genel salonumuz, kullanım açısından oyunların yazılımlarını devam ı güncelleyerek sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede oyunların sistemleri her türlü hileye karın korumalı olarak hizmet sunumu yapmaktadır. Oyunlarımızda hile olmadığı için oyun kazanımları, sizlerin stratejilerine ve şanslarına göre değişebilmektedir. Bu durum ise oyunlardan alınan heyecanın maksimum seviyelerde hissedilmesini sağlamaktadır. Canlı olarak okey oynama hizmeti veren odalarımızın bir diğer özelliği ise hizmet sunumlarından saat sınırlamasının olmamasından kaynaklanmaktadır. Böylece kullanıcılarımız gerek uykuları gelmediğinde gerek sabahın çok erken saatlerinde okey oynayabilmektedir. Oyun sunumlarımızda saat sınırımızın olmaması, istenen her an oyun erişimi elde edilmesine katkıda da bulunmaktadır.

Okey Ses Online Okey

Online olarak sunduğumuz oyunlar sayesinde uygulama indirmeksizin okey keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik Okey Ses canlı okey salonumuz içerisinde üyelerimize de yetki tanımlaması yapmaktayız. Pek çok üyemiz günün belli zamanlarında düzenli olarak sitemizi ziyaret etmektedir. Üstelik üyelerimizin site kullanım oranları da bir hayli yüksektir. Siz de bu tip üyelerimizden biri olduğunuzu düşünüyorsanız bizimle irtibat kurmak kaydı ile sitemize gerekli taleplerinizi gönderebilirsiniz. Talepler neticesinde yönetim ekibimiz yetki tanımlamalarını kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ayrıca yetki tanımlamaları üyeliklerinizin kalitesini ve kıdemini de artırmaktadır. Site içerisinde sıklıkla oyun kazanımı da üyelerimizin seviyelerini artıran etmenlerden biridir. Oyun kazanımları neticesinde alınan puanlar sayesinde profillere eklenen artılar üyelerimizin özel odalarda profesyonel olarak okey oynamasını sağlamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,133 saniyede oluşturuldu.