1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 4,33 / 5)
Java açılmıyor Google Chrome Çözüm!
okey oyna

İnternetten okey oynamak belli programların kullanımı ile gerçekleşmektedir. Kullanıcıların oyun bağlantılarını sağlayabilmeleri için sitelere üye olmaları ya da misafir giriş sistemleri ile salon geçişlerini halletmeleri istenmektedir. Bu sayede kişiler kullanılabilir olan masalardan birine oturarak oyunlara dâhil olabilmektedir.

Canlı okey siteleri oyun içeriklerini kullanıcılarına Java üzerinden göndermektedir. Bu neden yüzünden bilgisayar girişlerinde site içeriklerinin görüntülenebilmesi için Java programının olması gerekmektedir. Ancak kullanıcılar sorunsuz olarak bağlanabildikleri sitelerde belli zaman dilimi sonrasında bağlanamamaktadır. Bu da Java açılmıyor problemlerine başlanmaktadır. Çünkü Java kaynaklı sorunlarda oyun girişlerinde eksik bir yapboz parçası görüntülenmektedir.

Java Neden Açılmaz?

Bilgisayarlarında Java olan kullanıcılar da sitelerde sorunlar yaşayabilmektedir. Bunun nedeni var olan programların güncellenmemesidir. Günümüzde hemen her program zaman şartlarına uygun olarak güncellemeler geçirmektedir. Gerçekleştirilen güncellemeler neticesinde programların kullanım sistemlerinden maksimum fayda alınması mümkün olmaktadır. Bireyler Java neden açılmıyor, diye düşündüklerinde öncelikle programlarının güncelliğini kontrol etmelidir. Java güncel olmasına karşın oyun bağlantıları gerçekleştirilmiyorsa sorun tarayıcılardadır. Tarayıcıların da güncel olması sağlıklı bağlantılar için şarttır. Bunun haricinde otomatik olarak gerçekleştirilen tarayıcı bağlantıları da oyun girişlerine mani olabilmektedir. Özellikle Google Chrome kullanan oyuncular artık tarayıcı üzerinden siteler giriş yapamamaktadır. Çünkü gerçekleştirdiği güncelleme neticesinde Chrome tarayıcısı Java desteğini çekmiştir. Sistem güncel olmasına karşın Chrome üzerinden bu nedenden ötürü çalışmamaktadır.

Java Nasıl Açılır?

Java açılmıyor Google Chrome çözüm yöntemleri için var olan videodaki adımların takip edilmesi istenen sonuca erişim sağlanmasında etkidir. Oyuncular sorun çözüm işlemlerine tarayıcılarını açarak başlamalıdır. Sonrasında ise tarayıcıdaki adres kısmına chrome://flags/#enable-npapi yazılmalıdır. İşlemler zor gibi gelse de aslında uygulanması sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Ancak buna karşın tarayıcı ayarları üzerinde değişim yapmak istemeyen oyuncuların var olduğunda bilinmektedir. Bu gibi oyuncular için ise farklı çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Chrome Java desteğini çekmiş olmasına karşın Internet Explorer gibi devler halen Java desteği sürdürmektedir. Bu neden yüzünden site oyun bağlantılarında kullanmış olduğunuz tarayıcıyı değiştirerek yolunuza devam edebilirsiniz. İki yol da sizleri kaliteli oyunlara götürmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,128 saniyede oluşturuldu.