Üye Girişi

Misafir GirişiAndroid için Okey Uygulaması

Okey Uygulaması

Okeyy.Net'de hesabınız yok mu ?

Yeni Üyelik Oluştur

Yorumlar

Genel Salon – Okey Salonları

Okey Salonları, İnternet okeyi son zamanlarda kullanıcılar tarafından en çok talep edilen oyun sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Okeyy.net olarak bu alanda en uzun süreli hizmet hayatı olan sitelerden biri olmak özelliği taşımaktayız. Böylece yeni açılan sitelerin yaşadığı sorunlar, adresimizde hiçbir şekilde görülmemektedir. Üstelik sitemiz içerisinde her yaş grubundan üyelerimizin memnun kalacağı odalarımız bulunmaktadır. Canlı okey salonları genel salonu da bu odalarımız arasında en şık kullanılanlardan biridir. Üyelerimizin kullanım oranlarına göre belirlediğimiz popüler salonlarda da yer alan genel salonumuz içerisinde 7/24 normal okey oyunu oynanabilmektedir.

Okeyy.net Canlı Okey Salonları

genel salon

Online okey oynamak aslında internet üzerinden canlı okey salonu erişimi sağlamak gibi bir anlama gelmektedir. Bu durum özellikle kaliteli bir okey salonu bulamayan ya da önyargılardan çekinen kişiler için birebirdir. Sitemize hiçbir ücret ödemeden üye olmanızın arkasından sistemlerimizi sorunsuz bir şekilde değerlendirmeniz mümkündür.

Üstelik adresimiz içerisinde oyun katılımlarınızı bir hayli eğlenceli hale getirecek değişik eklentilerimiz de bulunmaktadır. müzik dinlemeyi seven üyelerimiz, online radyo sistemimiz sayesinde en bilinen ve en çok dinlenen şarkıları anında duyabilmektedir. Üstelik en çok istek alan parçalar adresimize ait olan radyo yayınlarında diğer parçalara oranla daha sık çalınabilmektedir.

Okey Salonları – Genel Salon

Kullanıcılarımız okey genel salonunu tercih etmelerinden sonra da var olan diğer salonlarımızı seçerek de en kaliteli okey oyunlarına erişim sağlayabilmektedir. Oyunlarımızın kaliteleri gerçeğe yakın bir şekilde tasarlanmalarından da ileri gelmektedir. Böylece üyelerimiz sadece görüntüde değil seslerde de kendilerini gerçek okey oynuyor gibi hissedebilmektedir.

Üstelik online okey oynamanın en avantajlı yönü hızlı olmasıdır. Normal şartlar altında okey oyun katılımları için kullanıcıların taşları dağıtmaları ve istekalarına dizmeleri için belli bir süre ayırmaları gerekmektedir. ancak online sistemlerde bu işlemlerin tamamı sistem tarafından otomatik bir şekilde yapılabilmektedir.  Böylece her el uzun süre beklenmeden oynanabilmektedir. Oyunlar sırasında göstergeler ya da okey taşının ters biçimde çevrilmesi gibi olanaklar da bulunmaktadır.

Online Canlı Okey Salonları

İnternetten hilesiz okey oynamak ne yazık ki son aylarda eskiye nazaran daha zor bir hale gelmiştir. Bunun nedeni ise sitelerin teknik altyapılarına gerektiği kadar önem vermemeleridir. Böylece farklı yazılımlar ile oyunlara müdahaleler edilerek işin içine hile katılabilmektedir. Ancak Okeyy.net editörleri hem yazılım güncellemelerine hem de sistem güveliğine gereken hassasiyeti göstermektedir. Uzun zamandan beridir bu piyasada olmamız ile de alakalı olan bu durum sayesinde adresimiz içerisinde hilesiz olarak okey katılımı sağlayabilirsiniz. Ancak oyunlarda farklı taktikler kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Hatta masada bulunan taşları devamlı kontrol etmek ya da rakiplerin taşlarının ne olduğunu tahmin etmeye çalışmak profesyonel okey oyuncularının devamlı olarak yaptığı işlemlerden biridir.

Okey Oyunu Genel Salonları

Siz de rahat bir şekilde Okeyy.net genel salon girişi yaparak oyun içeriklerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Giriş işlemleri için adresimiz içerisinde iki farklı sistemimiz yer almaktadır. Yer alan sistemler içerisinde ilk ve en bilindik seçenek üye girişidir. Bunun için sitemize üye olup giriş bölümüne kullanıcı ismi ce şifrenin yazılması gerekmektedir. Alternatif olarak sunumu yapılan giriş sistemi ise misafir girişidir. Bu sistem her daim açık olmasa da adresimizde bulunmasına özen gösterdiğimiz giriş olanaklarından biridir. Kullanıcılar bahsetmiş olduğumuz sistemler üzerinden adresimize erişim sağlamak konusunda başarılı olabilmektedir. Üye olarak giriş yapılmasından sonra ise oda listelerinin arasında bulunan Genel Salon üzerine tıklanarak odanın içerisine geçilebilmektedir.

Genel Salonlarda Sohbet et Okey Oyna

Okey oyunları sırasında oyunları eğlenceli kılan en önemli detaylardan biri olarak sohbet etmek gösterilmektedir. Bundan ötürü sohbetli okey oynama sistemimiz genel salonumuzda da yer almaktadır. Genel sohbet alanlarımızda farklı üyelerimiz ile muhabbet etmek olanaklarını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ya da sohbet ayarlarını kapatarak bu alandan uzak kalmak yoluna da gidebilirsiniz.

Adresimiz üyelerine kullanıcı profillerini özelleştirebilmeleri için gereken imkanları tanımaktadır. Bunun yanı sıra size mesaj göndermesini istemediğiniz kullanıcıların profillerini engellemek gibi bir hakkınız da vardır. Bu işlemleri gerçekleştirmek ise oldukça kolaydır. Yine de tercih ettiğiniz durumlarda okey ile alakalı yardımlar için bizlerle iletişime geçmeniz mümkündür. 

https://www.okeyy.net/okey sayfamızdan detaylı oyun girişi yaparak masalara giriş yapabilirsiniz.

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 59 sorgu 0,136 saniyede oluşturuldu.