1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey Sitesi
okey oyna

Okey, gerek eğlencesi gerek kolay öğrenilmesi bakımından en çok tercih edilen masa oyunları arasında bulunmaktadır. Üstelik atık Okey Sitesi ile oyun katılımlarımın sağlanabilmesi oldukça kolaydır. Kullanıcılarımız sitemizde yer alan odalarımız sayesinde okeye 4.beklemek gibi bir sıkıntı çekmek zorunda değildir. çünkü odalarımızda günün herhangi bir saati fark etmeksizin her daim online masalarımız bulunmaktadır.

Okey Sitesi okey oynanabilmesi için farklı avantajları içerisinde bulundurmaktadır. Bu alanda hiç tanımadığınız insanlarla aynı masalar etrafında oyun katılımı gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra isteyen kullanıcılarımız kendi arkadaşları ile bir masa etrafında toplanabilmektedir. Üyelerimizi arkadaşları ile oynayacakları oyunlar için oda girişlerinden sonra birkaç tık çerçevesinde özel masa açarak işlemlerine başlamalıdır.

Okey Sitesi Oyunları

Türklerin en çok tercih ettikleri oyunların başında olan okey, klasik okeyle yoluna başlamıştır. Domino ve Mahjong kökenli olduğu rahmin edilen oyun için günümüzde farklı türlerde erişimler de yapılabilmektedir. Eşli okeyden 101 okeye kadar değişim gösteren türleri bulunan oyunlarım tamamı sitemizde yer almaktadır. Okeysitesi adresimizde sunmuş olduğumuz uzun soluklu hizmetlerimiz tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Özellikle son zamanlarda pek çok okey sitesi, ilk üyeliklerde olmasa bile oyun katılımlarında üyelerinden ücret talebinde bulunabilmektedir. Ancak sitemiz, ne ilk üyelikte ne de seviye geçişlerinde hiçbir şekilde ücret istememektedir. Site içerisindeki seviyenizin yükselebilmesi için oyun katılımlarınız ve oyunları kazanmanız bizim için yeterlidir.

Okey Sitesi Bedava Okey

Genel salonlarımızda okey oynayabilmenizin yanı sıra istediğiniz kadar muhabbet etmek şansınız da bulunmaktadır. Okey Sitesi üyelik konusunda gerekliliklerini yetine getiren kullanıcılarımız tercihlerine göre oyunlarını sohbetlerle de renklendirebilmektedir. Bu bağlamda sohbet ayarları içerisinden ayarların kapatılması da birkaç tık ile gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca kullanıcılarımızın oyunlarının daha eğlenceli hale gelebilmesi için radyo imkânımız da bulunmaktadır. Var olan imkân ve olanaklarımızın kullanımı sadece tercihlere bırakılmıştır. İsteyen üyelerimiz radyo yayınlarına ücretsiz olarak bağlanırken isteyen kullanıcılarımız sadece oyunlar içerisinde vakit geçirebilmektedir. Son olarak sitemizde yönetim ekibimize gönderilen talepler neticesinde VIP üye haline gelinmesi de mümkündür. VIP üyelik sistemi de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,716 saniyede oluşturuldu.