Çanak Okey

Çanak Okey
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Çanak Okey

odalarımıza hoşgeldiniz.

Çanak Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Çanak Okey

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Çanak Okey sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Çanak Okey‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Çanak Okey Burası.
Daha önceden Çanak Okey akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Çanak Okey olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü okey net canakokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman ister çanak okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Misafir olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu sevebilir ve Nick kayıt yapabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde okeyy.nete katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Çanak Okey.

Gelen aramalar:
  • çanak okey
  • çanak okey pu5
  • çanak okey misafir olarak oyna
  • canak okey misafir oyna
  • e=UTF-8&rct=j
  • ie=UTF-8&rct=j
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git