1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 43
okey oyna

Okey oynamak son yılların en yayın oyun sistemlerinden biridir. üstelik kullanıcıların oyunlara online sistemler ile erişim sağlayabilmeleri oyunların kullanım oranlarının maksimum rakamlara erişmesini sağlamıştır. Adresimiz içerisinde de online okey oynamak için tüm olanaklarımız bulunmaktadır. Böylece Okey 43 salonumuzdan da farklı odalarımızdan da kesinti olmaksızın okey oynayabilirsiniz.

İnternet üzerinden hizmet veren adresimiz sizler için yerel odalarını oldukça genişletmiştir. Bu sayede Kütahyalı olan kullanıcılarımız Okey 43 genel okey salonumuz çerçevesinde kendi şehirlerinden olan insanlarla okey oynayabilmektedir. Üstelik oyunlarınız için sitemize bir ödeme yapmak zorunda da değilsiniz. Yeni açılan okey sitelerinin aksine adresimiz tam olarak ücretsiz hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

Okey 43 Salonu

Okey 43 sitemizde genellikle Kütahya’dan olan üyelerimiz tarafından kullanılan odalarımızdan biridir. Ancak oda kullanımı için bu bir şart değildir. Yani farlı şehirlerden olmanıza karşın da rahat bir şekilde bu alanda okey erişimi sağlayabilirsiniz. Sitemiz, maksimum kalitede hizmet sunumu yapmaya büyük bir özen göstermektedir. Bu neden yüzünden sistemlerimiz açıldığımız döneme göre oldukça ileri seviyelerde bulunmaktadır. Son zamanlarda mobil olanaklarımızı geliştirdiğimizi ve ikram seçeneklerimizi aktif hale getirdiğimizi de belirtmek isteriz. Böylece artık oyun erişimleriniz için bilgisayarlar üzerinden hareket etmek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik oyunlar sırasında tanışmış olduğunuz arkadaşlarınıza sanal da olsa içecek ikramı göndererek onları önemsediğinizi gösterebileceksiniz.

Okey 43 Sohbetli Canlı Okey

Okey oynamak hakkında pek çok insanın hemfikir olduğu şeylerden biri de oyunların sohbet ile eğlenceli hale geldiğidir. Bu neden yüzünden Okey 43 sohbetli okey sistemlerini kullanıma açmıştır. Oyunlarınız sırasında aynı şehirden olan arkadaşlarınız ile sorunsuz olarak muhabbet edebilirsiniz. Sitemizde özel mesaj bölümümüz de bulunmaktadır. İstekler neticesinde sohbetler özel şekilde de ilerleyebilmektedir. Bir üyenin size mesaj göndermek istemesini istemediğiniz durumlarda ise yapmanız gereken tek şey mesaj ayarlarını değiştirmektir. Ayarlar konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılarımızın yönetici arkadaşlarımızdan yardım almalarını öneriyoruz. Ayrıca oyunlarınızı radyo yayınlarımız sayesinde daha renkli hale getiriyoruz. Bu sayede oyun oynarken sohbet edip diğer yandan da popüler şarkıları online şekilde dinleyebiliyorsunuz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.