1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 07
okey oyna

Sitemize kayıt yaptıran Antalyalı usta oyuncularımız bundan sonra vakitlerini Okey 07 salonumuzda geçirebilmektedir. Yerel masalar açmak konusunda amacımız üyelerimizin birbiri ile tanışmalarını sağlamaktır. Kaliteli bir okey sohbet alanı oluşturduğumuz için hemşerilerinizle adresimiz vesilesi ile tanışabilirsiniz.

okey-07

Okey 07 okey oynamanın değişmez adreslerinden biridir. Sitemizin iddiası içi boş laflardan oluşmamaktadır. Adresimiz oldukça uzun yıllardan beridir online okey piyasasının içerisinde yer almaktadır. Böylece siz değerli üyelerimizi için en iyi ve en gelişmiş okey yazılımlarını anında sitemize ekleyebiliyoruz. Üstelik adresimizin kullanımından ötürü üyelerimizin bize ödeme yapması da gerekmiyor. Hizmetlerimiz kullanıma açıldığımız zamandan beridir ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

Okey 07 Antalya Genel Salonu

Kullanıcılarımızın sitemizin sistemlerinden memnun kalabilmesi için içerik güncellemelerimiz sonrasında mobile de uygun hale geldik. Bu sayede üyelerimiz artık Okey 07 Antalya salonumuza mobil olarak da erişim sağlayabilmektedir. Mobil erişimlerin en faydalı yönü oyunu her yere taşımaktır. Bu özellik sayesinde ister işyerlerinizde ister okullarınızda müsait olduğunuz her an okey oynayarak kafa dağıtabilirsiniz. Yenilenen sistemleriniz ile kullanıma sunulan hizmetlerimizden biri de ikramlarımızdır. İkramlarımız ile hemşerilerinize çay ile başlayıp rakıya kadar uzanan içecekleri gönderebilirsiniz. İkram gönderileri için de herhangi bir para istemimiz bulunmamaktadır. Amacımız sadece üyelerimizin oyunlardan alabilecekleri en yüksek keyfi elde etmelerinden ibarettir.

Okey 07 Antalya Sanal Okey

Adresimiz içerisinde yer alan Okey 07 Antalya salonunda istediğiniz kadar sanal okey oynayabilirsiniz. Oyunun sistemi sanal olmasına karşın içerikleri ve oyun masasına oturmuş olduğunuz diğer kullanıcılar gerçektir. Bu sayede sanal bir masa etrafında toplanan kişilerle online oyun oynayabilirsiniz. Üstelik oyunlarımızda okey kuralları hiçbir şekilde ihlal edilmemektedir. Böylelikle el bitimlerinizi klasik usulde olduğu gibi çifti giderek de yapabilirsiniz. Ayrıca gösterge gibi, sistemler de adresimizde işlemektedir. Bahsetmiş olduğumuz üzere sitemizdeki oyunların gerçek okeyden tek farklı online sistemler üzerinden oynanmasından oluşmaktadır. Siz de adresimize üye olarak hiçbir şekilde ücret talepleri ile karşılaşmama garantisi altında 7/24 klasik okey ve okeyin diğer türevlerini oynayarak puan artışı sağlayıp sitemizdeki seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,142 saniyede oluşturuldu.