1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 / 5)
Okey Seli
okey oyna

Online olarak oynanma olanakları olan okey oyunlarımız üyelerimizin sürekli şekilde kullanabilecekleri şekilde sunulmaktadır. Bu sayede okey oynarken zaman ya da mekân fark etmemektedir. Okey Seli salonumuz hem ücretsiz hem de kaliteli olarak hizmet sunumlarında en çok tercih edilenlerdir.

Okey Seli salonumuz içerisinde de sitemiz içerinde farklı oyun imkânlarımız bulunmaktadır. Canlı şekilde oynanabilen oyunlarımız kullanım açısından sizlere hiçbir sıkıntı yaratmayacaktır. Üstelik oyunlarımıza erişim sağlayabilmeniz için mobil cihazlarınız üzerinden sitemize giriş yapmanız da mümkündür. Mobil olarak yapacağınız giriş işlemlerinde uygulama indirmeksizin içeriklerimizden sıkıntı yaşamadan fayda sağlamanız mümkündür.

Okey Seli Canlı Oyun

Okey oynamanın farklı türleri vardır. Sitemizde eşli okeyden çanak ya da 101 okeye kadar alternatiflerimiz bulunmaktadır. Bu yola bol miktarlar eğlenmek ve eğlendirmek için çıktığımızdan dolayı üyelerimizin hizmet kullanımlarından herhangi bir ücret talebimiz de bulunmamaktadır. Okey Seli canlı oyunlarımızda sizler için hem bol seçenekli hem de oldukça konforlu olan sistemlerimiz hazırda beklemektedir. Sistemlerimizi kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey sitemizde kendinize özel bir hesap oluşturmaktan ibarettir. Hesap oluşumlarında sistemimizde işlemleriniz minimum süre garantisi ile halledilmektedir. Böylece oyunlara başlayabilmek için uzun süre zaman kayıpları da yaşanmamaktadır. Üstelik isteyen üyelerimiz yönetici arkadaşlarımız ile görüşmelerinin ardından üyelik statülerini VIP olarak de değiştirebilmektedir. Zannedilenin aksine VIP üyelik almak da ücret karışığında verilen bir hizmet değildir.

Okey Seli Kaliteli Oyun Salonu

Günümüzde online okey siteleri hızlı şekilde hizmete açılabilmek için gerekli olan altyapı çalışmalarını tamamlamayı beklememektedir. Bu da kullanıcıların site içerisinde oyun oynarken donma sıkıntılarına yol açmaktadır. Ancak Okey Seli okey oynama sistemlerimizde altyapılarımız oldukça kalitelidir. Bu da oyunlarımızın kaliteli olarak ilerlemesini sağlamaktadır. Böylelikle üyelerimiz bilgisayar girişlerinden sonra da mobil girişlerinden sonra da herhangi bir şekilde donma ve kasma gibi sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalmamaktadır. Sitemiz içerisinde isteyen üyelerimizin yöneticilik yapmak olanağı da bulunmaktadır. Var olan yöneticilik olanaklarımızdan yarar sağlayabilmek için sadece yönetim ekibimize taleplerinizi iletmeniz gerekmektedir. Böylece okey odalarımızda sorumluluk elde etmeniz sağlanmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,586 saniyede oluşturuldu.