1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey 28
okey oyna

Okey 28 salonumuzda günün istediğiniz herhangi bir saat dilimi içerisinde okey oynamanız mümkündür. Adresimiz içerisinde pek çok farklı salon türümüz bulunmaktadır. Okey 28, yerel salonlarımızdan biri olmak özelliği taşıdığından Giresunlu olan üyelerimiz tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Online olarak okey oynamanın sizlere kazandıracağı avantajların tümünü adresimizde görmeniz ve değerlendirmeniz mümkündür. Özellikle Okey 28 genel salonumuz gibi yerel salonlarımızda üyelerimizin birbirleri ile iletişim kurmalarını garantileyerek sohbet sıkıntılarını da gidermiş bulunuyoruz. Çünkü insanlar online ortamlarda bile olsa hemşerileri ile daha rahat bir şekilde konuşabiliyor. Sohbet sistemlerimizin mobil girişler sonrasında da çalıştığını da hatırlatarak içeriklerimize devam edelim.

Okey 28 Klasik Okey

Klasik okey, perlerin renklere ya da sıralı bir şekilde dizilmesinden sonra el bitirmek sureti ile oynanmaktadır. Bireysel olarak devam edildiği gibi eşli katılımları da olan bu oyun türü özellikle okeye yeni başlayan oyuncularımız tarafından tercih edilmektedir. Eğlenceli olması sebebi ile uzun süreli oyuncularımız da Okey 28 klasik okey oynayabilmektedir. 106 taş ile oynanan okey için oyun sırasında eğlencenin dozunu artırmak ve diğer kullanıcılarımız ile samimi olarak muhabbet etmek sizin elinizdedir. Oyuncularımız ile muhabbete başlayabilmek için ikram servislerimizden de fayda sağlayabilirsiniz. Örneğin rakiplerinize içecek ikram etmek büyüklüğünüzü gösterirken aynı zamanda bir jest olarak da algılanabilmektedir.

Okey 28 Okey Oyna

Kullanıcılarımızın Okey 28 okey oynamak için klasik okeyden farklı olanakları da bulunmaktadır. Bu alanda 101 okey en çok tercih edilen oyun türlerinden biridir. Ayrıca çanak okey gibi rekabetin hat safhalarda yaşanabileceği oyunların oynanması da kolay bir şekilde adresimiz içerisinden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca üyelerimizin adresimizde düzenli olarak oyun katılımları gerçekleştirmeleri üyeliklerinin seviyelerinin artmasını da sağlamaktadır. Siz de düzenli site kullanımlarınız neticesinde VIP üyelerimizden biri haline gelebilirsiniz. Tamamen ücretsiz şekilde vermiş olduğumuz bu hizmetimiz için de yönetim ile konuşmanız gerekecektir. Ekibimiz VIP üyelikler için kendilerine gelen talepleri oldukça hızlı bir şekilde incelemektedir. Böylece beklemeden elde edebileceğiniz VIP üyelik olanaklarımız sayesinde oyunlar sırasında daha kıdemli olarak hareket edebileceksiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.