1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 3,50 / 5)
Karacan Okey
okey oyna

Günümüzde internet üzerinden bedava olarak online okey oynamanız mümkündür. Sitemiz içerisinde yer alan Karacan okey salonu da bu bağlamda kullanıcılarına hizmet vermektedir. Siz de diğer odalarımızda olduğu gibi Karacan odamızda da birinci kalitede sistemler ile oyun katılımı sağlayabilirsiniz.

Karacan okey odasında hizmet sunumlarında site kurallarımıza dikkat edilmektedir. Bu neden yüzünden özellikle diğer üyelerimizi sohbetler ile taciz etmeniz yasaktır. Herhangi olumsuz bir durumla karşılaşılmaması için sohbet katılımı sağlamak istemeyen üyelerimizin sohbet ayarlarını kapamalarını istiyoruz. Böylece oyunlar herhangi bir şikâyette bulunmanız da gerekmeyecektir. Sistem ayarlarına kullanıcı alanlarınızda erişim sağlamanız mümkündür.

Karacan Canlı Okey

Üyelerimiz Karacan canlı okey odalarımızda yönetici vasfı da edinebilmektedir. Vasıf edinimleri için her üyemizin şansı bulunmaktadır. Şanslarını değerlendirmek isteyen kullanıcılarımızın bizlere bu alanda bir başvuru iletmelerini istiyoruz. İletişim bilgilerimiz ile bizlere 7/24 erişim sağlayabileceğiniz için talepleriniz kısa süre içerisinde değerlendirilebilmektedir. Kullanıcılarımızın sitemizdeki okey odalarına bağlantılar için farklı avantajları tercih etmeleri de mümkündür. Malum olduğu üzere günümüzde hemen herkesin bir akıllı cep telefonu bulunmaktadır. Bu neden yüzünden Karacan okey odamızı da diğer odalarımızı da mobile uygun hale getirdik. Böylece okey odalarımıza bilgisayarlarınız açmanıza gerek kalmadan günün her saatinde ulaşmanız mümkündür. Üstelik mobil bağlantılarınızda alacağınız hizmet sisteminin bilgisayarlı olarak gerçekleştirdiğiniz bağlantılardan bir farkı da bulunmamaktadır.

Karacan Kasmadan Okey Oyna

İnternet okeyinin avantajları oldukça fazladır. Ancak her site, kullanıcıları için bu avantajları gerektiği gibi yaşatamamaktadır. Bu neden yüzünden pek çok kullanıcı online okeyin kasmadan oynanamayacağını düşünmektedir. Ancak Karacan okey oynamak konusunda kesintisiz hizmet garantisi vermektedir. Verilen garanti ise sitemizde yer alan teknik altyapı sayesinde sunulabilmektedir. Siz de bir kez sitemizde okey oynamayı deneyimlediğinizde bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Ancak bazı durumlarda ya da kişisel nedenlerde kullanıcılarımız üyeliklerini sildirmek isteyebilmektedir. Sitemiz, bu alanda da oldukça anlayışlı davranmaktadır. Hatta üyeliklerinizin silinmesi için herhangi bir talep yapmanızda da gerek yoktur. Sitemize kullanıcı isminiz ile en az 14 gün giriş yapmadığınız durumlarda kullanıcı isimleriniz tamamen silinmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,143 saniyede oluşturuldu.