1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Hakkari 30 Okey Oyna
okey oyna

Okey, masa oyunları arasında hem en eski hem de en sevilenlerinden biridir. Üstelik okey aile içerisinde de farklı arkadaş grupları ile de oynanabilmektedir. Bu neden yüzünden masa oyunları içerisinde online sisteme taşınan ilk oyunlardan biri de okey olmuştur. Sizler de Hakkâri okey oynayarak konforlu bir okey sistemi elde edebilirsiniz.

Konforlu şekilde oyun katılımları yapabilmeniz için sitemize para yatırmanıza gerek yoktur. Hizmetlerimizden hiçbir koşulca ücret istemiyoruz. Hakkâri bedava okey olanaklarından yarar sağlayabilmek için sitemize üyelik yaptırmanız yeterli olacaktı. Sitemizin üyelik konusunda da sizleri üzmemesi yine bizim garantimizdedir. Hata yapmadığınız takdirde üyelik için harcamanız gereken en çok bir dakikadır.

Hakkâri Okey

Kullanıcılarımızın Hakkâri okey salonlarında buluşmaları belli yöneticiler tarafından denetlenmektedir. Denetimlerimiz sayesinde sizler için en kaliteli ve en seviyeli ortamları yaratmamız da mümkün olmuştur. Üstelik sitemizin kapıları yetki almak isteyen kullanıcılarımıza halen açıktır. Yönetim kadrosunda yetki elde edebilmek için şu an içinde ekipte bulunan arkadaşlarımız ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Sizler için kurmuş olduğumuz genel salonlarda başlattığımız muhabbetler sonrasında anlaştığınız üyeler ile bir masa etrafında toplanabilirsiniz. Bu sayede sohbet edebildiğiniz kullanıcılar ile oyunlarınız daha eğlenceli geçecektir. Üstelik arkadaşlarınız ile belli bir zaman belirleyerek sitemizde rekabet içeren turnuvalar da düzenleyebilirsiniz.

Hakkâri 30 Okey

Sitemiz okey konusundaki tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnun olmaktadır. Bu neden yüzünden eğer ki herhangi bir okey bilginiz yoksa da salonlarımızda vakit geçirebilirsiniz. Hakkâri canlı okey için hazırlanmış sohbet sisteminde diğer oyunculara bu alanda merak ettiğiniz konuları açabilirsiniz. Aynı konuları yönetim ekibimiz ile paylaşmanız da mümkündür. Ayrıca sitemizde okey oyunu ile alakalı olarak gerekli oyun kuralları da açık bir şekilde bulunmaktadır. Böylece okey öğrenmek ve oynamak oldukça kısa süre içerisinde edinebileceğiniz bir yeti haline getirilmektedir. Üstelik aktif şekilde kullanacağınız okey salonlarına arkadaşlarınızı bireysel şekilde davet etmeniz de mümkündür. Davetleriniz neticesinde salonlarımızın büyümesine de katkıda bulunabilirsiniz. Daha kalabalık hala gelen salonlarımız, altyapı kalitemiz sayesinde oyunlarınızın donmasına da neden olmayacaktır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,128 saniyede oluşturuldu.