1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (22 oy, ortalama: 3,95 / 5)
Ekolay Eski Okey Oyna
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamanın bilinmen ilk adreslerinden biri Ekolay’dır. Site haberciliğinin yanı sıra uzun zaman okey oyunları ile de konuşulmuştur. Ancak geçtiğimiz zaman içerisinde kendine has bir kitlesi olan site, yayınlarını durdurmuştur.

Okey oyuncularının belli bir site ara yüzüne ve sistemine alışmaları zaman istemektedir. Bu neden yüzünden Ekolay okey sitesinin kapanması pek çok kullanıcının boşluğa düşmelerine ve eskiyi aramalarına neden olmaktadır. Siz de var olan yazılımlarımız sayesinde sitemize üye olarak düştüğünüz boşluktan kurtulabilirsiniz. Ekolay okey sistemine benzeyen sitemiz içerisinde belli arkadaş grupları oluşturarak oyunlara devamlı şekilde dâhil olmanız da mümkündür.

Ekolay Okey Sistemi

Ekolay eski okey oynayabilmek için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Oyunun kurallarına hâkim olan her birey üyelikleri sonrasında istedikleri her an oyunu oynayabilmektedir. Üstelik online okey sitelerinde bulunan java sıkıntısı sitemizde yer almamaktadır. Bu sayede oyun erişimleri program indirmeye ya da güncellemeye gerek duyulmadan sağlanabilmektedir. Okey sistemlerinde bazı sitelerde ücretli üyelikler ya da seviye atlama modelleri bulunmaktadır. Ayrımcılık şeklinde de yorumlanan bu sistemler sitemizde yer almamaktadır. Sizler de üst kademelerde bir okey oyuncusu olmak için sadece daha çok oyun kazanarak hareket edebilirsiniz. Bu sayede kullanıcı hesaplarınızda yer alan puanlar artacağından ötürü seviyeniz de anında artacaktır.

Ücretsiz Ekolay Okey Katılımı

Bireylerin eski ekolay oynama işlemleri için sitemizi tercih etmeleri neticesinde masa seçmeleri gerekmektedir. Masa seçimleri ise ancak üye girişleri neticesinde yapılabilmektedir. Kullanıcılar genel salonlarda istedikleri masalara oturarak oyunlara anında başlayabilmektedir. Bu alanda beklemek istemeyen kullanıcıların açılmış ve son oyuncularını bekleyen masaları tercih etmeleri önerilmektedir. Ayrıca okey tutkunları klasik ya da çanak okey yerine 101 okey ile de zaman geçirebilmektedir. Böylece devamlı olarak aynı okey katılımları neticesinde oyunların tekdüze haline gelmesinin önüne geçilmektedir. Kullanım açısından oldukça kolay olan sitemiz, internet konusunda acemi olan bireyleri de karşılamaktadır. Siz de ister bilgisayarlarınız ile ister akıllı cep telefonlarınız ise 7/24 herhangi bir zaman diliminde bir masa seçerek okey oynayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 87 sorgu 0,167 saniyede oluşturuldu.