Ekolay Eski Okey Oyna

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 4,88 / 5)
Ekolay Eski Okey Oyna
okey oyna

Ekolay Eski Okey Oyna

Güncel okey salonlarından olan ekolay okey bilindiği üzere kapandı ve eski oyuncuları neden kapandığını bilmiyorlar. Oyuncuların bilgisi dışında kapanan bu güzel sitenin okey bölümünü arayan kullanıcıları sitemize davet ediyoruz. Ekolay eski okey oynamak isteyenleri okeyy.net sitemize bekliyoruz. Çünkü oyuncu ve yönetici kadromuz ile ekolay eski okeyi aratmayan sitemizi sizlere tavsiye ediyoruz. Oyunu eskisi gibi yeni oyuncular ile oynayabilir ve kendinize yeni arkadaş ortamları bulabilirsiniz. Mevcut olan okey yazılımımız yakında Java gereği duymadan oyuncularımızın hizmetine girecektir.

Ekolay Okey Bedava Oyna

Evet bu oyun bedava hemde her yaş grubundan insanlarla ücretsiz bir şekilde oyna. Internet’in yaygınlaştığı teknoloji çağında facebook’ta görmeniz üzerine herşey para ile satılmaya başladı. Üyelikler, puanlar, yetkiler vs sayarsak yazı bitmez. Bizim okey sitemizde bu tur ücretler kesinlikle yoktur. Eski ekolay okey oynamak isteyenler içinde tabii ki  bedava. Eski puanlarınız ve niklerinizi almak için salondaki yetkili arkadaşlar ile iletişime geçin ve kendinize ait olan emek harcayarak kazandıgınız puanlar hesabınıza geçsin. Üstelik hiç bir ücret ödemeden ekolay okey bedava oyna puanlarını geri al.

Ekolay Oyuncu Okey

Google’un arama sayfasından sitemize girmek için yazmanız gereken okeyy.net yada okey net kelimeleridir. Siz bunları yazarak internet explorer ile sitemize giriş yapın biz sizi karşılayalım. Ekolay oyuncuları ile okey oynamak için yeni bir site eski ekolay oynamak için bizi seçdiğiniz için teşekkür ederiz. 7/24 okey oyunu sitemiz siz sevgili ekolay oyuncu okeycilerine hizmet vermektedir. Salona girmek için sağ tarafda okey girişne yada yukarıdaki menuden Genel Salon ibaresine tıklayıp salonlarımıza giriş yapın. Yakında 101 okey oyunu ile sizlere hizmet vermeye başlayacağız. Haydi oyuncular sizleri sabırsızlık ile yeni ekolay okey oynamaya bekleyen oyuncularımızla kapışmaya bekliyoruz. Ekolay Eski Okey Oyna Sitesi!

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git