Bolu 14 Okey Oyna

Bolu 14 Okey Oyna
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylama Yap)

Bolu 14 Okey

odalarımıza hoşgeldiniz.

Bolu Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Bolu Okey

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey Bolu sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey Bolu‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Bolu Okey Burası.
Daha önceden Bolu Okey akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Bolu Okey olduk sizinle serüvenimiz 2014 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü Bolu Boluokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kBoluızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterBoluiz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Bolu olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severBoluiz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde Bolue katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey Bolu.

Bolu İlçeleri
Bolu merkez, Dörtdivan,  Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa

Gelen aramalar:
  • okeybolu
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git