1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Denizli 20 Okey Oyna
okey oyna

Okey, online ortamda en çok tercih edilen oyunlardan biri olmak özelliği taşımaktadır. Şans ve zekânın bir arada kullanıldığı oyun kadın erkek fark etmeksizin pek çok bireyin favori masa oyunları arasında sayılmaktadır. Bu oyuna ilginiz varsa Denizli okey odalarımızı tercih ederek çevreniz ile oynayabilirsiniz. İstediğiniz durumlarda yeni insanlarla tanışmanız da mümkündür.

Okey odalarımızın tümünde olduğu gibi Denizli ilimiz için açmış olduğumuz odamıza giriş yapmak da üyelik şartına bağlanmıştır. Denizli canlı okey oynayabilmek için kullanıcı ismi belirleyerek sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinde bilmeniz gereken önemli detaylardan biri de giriş sistemlerimiz ile alakalıdır. Sitemize 14 gün içerisinde giriş yapmazsanız isminiz sistemimizden otomatik olarak silinmektedir.

Denizli Okey Oyunu

Denizli okey oynamak için ihtiyacınız olan tek şey neredeyse sadece internet bağlantısıdır. Çünkü sistemimiz oyun için diğer lazım olan gereçlerin tamamını sizler için hazırlamıştır. Bu sayede internet bağlantınız kesilmediği sürece kesintisiz şekilde okey oynayabileceğinizi söyleyebiliyoruz. Ayrıca okey odalarımıza giriş yapabilmeniz için kullanabildiğiniz tek cihazlar bilgisayarlarınız da değildir. Sitemizdeki altyapı çalışmalarından sonra mobil bağlantılar da kullanılabilir hale getirilmiştir. Test ettiğimiz tüm mobil internet tarayıcılarında sorunsuz olarak çalışan sitemize bağlanmak için özel bir tarayıcı indirmeniz de gerekmemektedir. Ayrıca sistemimizin kullanımı içi mobil cihazlarınıza ya da bilgisayarlarınız özel uygulamalar indirmenizi de istemiyoruz. Oyunlarımızın tümü online bağlantılarınız neticesinde kaliteli şekilde çalışmak özelliğine sahiptir.

Denizli 20 Canlı Okey

Üyelerimize özel olan Denizli okey odalarımızda yakın çevreniz ile ortak bir masa kurmanız mümkündür. Bunun yanı sıra odalarda sadece tanıdıklarınız ile oyun oynamanız zorunlu değildir. Farklı insanlar ile seviyeli bir dil kullanarak tanışmanızın önünde herhangi bir engelimiz bulunmamaktadır. Genel lobide başlayan muhabbetlerinizi istediğiniz durumlarda özel sohbet sistemine de taşıyabilirsiniz. Ancak kurallarımız gereğinde oyunlar sırasında da özelde de muhabbet ederken diğer üyelerimizi rahatsız etmemeye dikkat etmenizi istiyoruz. Bu alanda şikâyet aldığımız takdirde gerekli uyarıları ve işlemleri yapmak zorunda kalıyoruz. Sohbet etmek istemediğinizde ise mesaj ayarlarınızdan sohbet sistemini tamamen kapatabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,713 saniyede oluşturuldu.