1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (57 oy, ortalama: 2,47 / 5)
İzmir 35 Okey Oyna
okey oyna

Okey oyunu, canı sıkılan bireylerin can sıkıntılarını ortadan kaldıran en eğlenceli oyunlardan biridir. Üstelik artık bu oyun için erişim sağlanması oldukça kolay şekilde gerçekleşmektedir. Siz de evlerinizi terk edip farklı adreslere gitmeden İzmir okey salonunda internet üzerinden okey oynayabilirsiniz.

Okey oyununun internet üzerinden oynanabilmesi bazen gerçeklik konusunda kafa karışıklığı yaratabilmektedir. Ancak sitemize üye olmanız halinde 7/24 gerçek kişiler ile oyun katılımı sağlayabilirsiniz. Üstelik salon seçimleriniz İzmir okey odalarından yana olduğunda memleketiniz olan şehirden insanlarla iletişim kurma olanağınız da doğmaktadır. Böylece bireyler kendileri ile aynı oyun zevkine sahip olan farklı insanlarla da tanışabilmektedir.

İzmir Okey Sitesi

İnternetten okey oynamak için İzmir okey sitesini tercih etmeniz farkında olmasanız dahi pek çok avantaj elde etmenizi sağlamaktadır. Öncelikle sitemizde okey oynayabilmek için oldukça uzun üyelik formlarını doldurmanıza gerek yoktur. Uzun form doldurma işlemleri ile kaybettiğiniz vakitte, sitemizde rahat bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Oyunlar konusunda görüntü kalitesine dikkat etmemiz de sizin yararınıza olmaktadır. bu sayede gerçek oyun kalitesine yakın bir şekilde online oyunlara giriş yapmanız gerçekleşmektedir. Üstelik sistemimizde sürekli olarak oyun oynayan kullanıcılarımız için VIP imkânlarımız da bulunmaktadır. VIP üyelik kapsamında ek hizmet alımları için sadece yönetim ekibimiz ile bir görüşme yapmanız ve taleplerinizi göndermeniz lazımdır.

İzmir Donmadan Okey Oyna

İzmir okey oynanması için hizmetlerine başlattığımız odalarımızda donma sorunları da yaşanmamaktadır. Pek çok oyuncu, sistemin kasmasından ötürü masa arkadaşlarından hızlı olmalarına dair uyarılar almaktadır. Ancak sitemizde kasma sıkıntılarını önü kapandığı için bu gibi uyarılar olmaksızın okey katılımı sağlayabilirsiniz. Katılımlarınız için sadece sisteme üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Fakat üye girişlerinizde 14 günün üzerinde ara vermemeniz gerekmektedir. Çünkü sitemizden alınmış olan nickler, 14 gün üzerinde sisteme giriş yapmadıklarında silinmektedir. Bu uyarımızı dikkate alan ve giriş aralıklarına dikkat eden kullanıcılarımı herhangi bir sorun yaşamadan aktif oyun hayatlarını sürdürebilmektedir. Üstelik sitemiz ile kesintisiz olarak okey oynayan kullanıcılarımız deneyim edinmelerinin artından yönetim ekibimize de katılabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,126 saniyede oluşturuldu.