1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Mersin 33 Okey Oyna
okey oyna

Okey oynama sitemiz, canınızın sıkıldığı zamanlarda keyiflerinizi yerinize getirmektedir. Üstelik sitemizde keyiflerin maksimum derecelere ulaşabilmesi için gerekli iyileştirmeleri de aralıksız olarak yapmaktayız. Bu sayede Mersin okey odalarını hizmete sunmamız mümkün hale gelmiştir. Odalarımızın şehirlere özel olması, ortak noktaları olan insanların bir masa çevresinde oyun oynamalarını sağlamaktadır.

Mersin okey oynamak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Sitemiz klasik üyelik sistemine göre çalışmaktadır. Bu nedenden ötürü kullanıcı ismi ve mail adresinizle yeni bir hesap açarak oyunlarımıza katılabilirsiniz. Ancak üyelik işlemleriniz sırasında sitemizde zaten var olan kullanıcı isimlerini almaya çalışmamanızı rica ediyoruz.

Mersin Kesintisiz Okey

Sitemiz sayesinde kesintisiz olarak online okey katılımı elde etmeniz mümkündür. Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerde yeni arkadaşlıklar kurmanızın da önünü açıyoruz. Sitemizde oyunlar sırasında diğer kullanıcılar ile sohbet imkânınız bulunmaktadır. Sohbetlerinizde Mersin okey genel salon kurallarını ihlal etmediğimiz sürece herhangi bir müdahalemiz de bulunmamaktadır. Böylece diğer üyeleri rahatsız etmeden ya da küfürlü kelimeler kullanmadan istediğiniz şekilde muhabbet etmeniz mümkündür. Ayrıca oyunlar sırasında muhabbet etmeniz sorunlu da değildir. Sitemizde sohbet sistemini kapatma ayarları da bulunmaktadır. Mesajlaşma bölümünden ayarlarınızın aktif olmamasını sağlayarak diğer üyeler ile olan iletişimlerinizi kesebilirsiniz. Aynı şekilde belli üyelerin size mesaj göndermesini engellemeniz de birkaç tık sayesinde mümkün olmaktadır.

Mersin Online Okey Salonu

Mersin online okey oynamak konusunda en konforlu odalar sitemizde bulunmaktadır. Hem il merkezinden hem de çevre ilçelerden binlerce Mersinli okey odalarımızda oyun oynamayı tercih etmektedir. Bu sayede hem donmadan hem de ara vermeden oyun keyifleri çıkarılabilmektedir. Odalarımızda oyun kazanımları neticesinde kullanıcı hesaplarınıza puanlar eklemektedir. Eklemiş olduğumuz puanlar neticesinde belli zaman dilimi içerisinde sitedeki popülariteniz de statünüz de artacaktır. Böylece farklı masalarda oyun oynama imkânı da yakalamış olacaksınız. Saydığımız imkânlara erişim için okey oynamak konusunda bir düzene uymanız yeterlidir. Sitemiz 7/24 kullanılabilir olduğu için kendinize uygun saat dilimlerini düzeninize dâhil edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz, üyeliklerden ve kullanımlardan para istemeyip hizmetlerini bedava vermektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 83 sorgu 0,167 saniyede oluşturuldu.