1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey 61
okey oyna

Sitemize üye olmanızın ardından genel salonlarımızda istediğiniz kadar oyun katılımı gerçekleştirebilirsiniz. Salonlarımızın sayısını ve türünü fazla tutarak bu alanda üyelerimiz için büyük bir seçim hakkı tanımlayabildik. Okey 61 gibi yerel salonlarımız içerisinde de farklı adreslerimizde de sorunsuz bir şekilde oyun garantisini ise yazılımlarımız sayesinde sunabiliyoruz.

Okey 61 genel salonumuz içerisinde nezih bir ortam sizleri bekliyor. Salonumuz genellikle Trabzonlu üyelerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenden ötürü sohbetler nezih olduğu kadar oldukça keyifli ve eğlenceli bir hal de alabilmektedir. Genel sohbet sistemlerine tanışan üyelerimizin anında ortak masalarda oyun başlangıcı yapmalarının önünde de bir engel bulunmamaktadır.

Okey 61 Keyifli Oyunlar

İnternet üzerinden okey oynanabilmesi için üyelerimizin klasik isteklerinin tamamı adresimizde yerine getirilmektedir. Bunun yanı sıra Okey 61 canlı okey sırasında farklı özelliklerin kullanımı da mümkündür. Bu sayede oyunlarımızın keyif derecelerini büyük miktarda artış gösterebilmektedir. Öncelikle oyunlarımız sırasında üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçmelerini oldukça önemsiyoruz. Bu neden yüzünden sistemlerimize sanal ikram olanaklarımızı ekledik. Siz de ikram sistemimi sayesinde masa arkadaşlarınıza çaydan kahveye kadar pek çok farklı ikram gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizdeki sohbet sistemlerini metinlerle de kısıtlamadık. Böylelikle oyunlarınız içerisinde masa arkadaşlarınızla görüntülü şekilde de iletişim kurabilmenizin önünü açtık. Ancak bahsi geçen sistemlerimiz yerine klasik okey sistemlerimizi de rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Okey 61 Donmadan Okey Oyna

Okey oyunlarının online şekilde oynanmasının pek çok artısının olduğu kesindir. Ancak siteler genel sistemlerini oturtamadığında pek çok kullanıcı için okey oynamak bir eziyet halini alabilmektedir. Adresimiz içerisinde bu gibi sıkıntıların olmaması için yazılımlarımızı devamlı güncelliyoruz. Böylece Okey 61 salonlarımız da diğer salonlarımız da en dolu oldukları anlarda bile hiçbir şekilde donma sorunu yaşatmamaktadır. Oyunlar donmadan oynanabildiği için de keyif dereceleri artmaktadır. Tercihlerinize göre giriş yaptığınız saat fark etmeksizin sitemizde her daim yetkili bir arkadaşımız bulunmaktadır. Böylece oyun sıkıntılarınızı ya da oyunlarla alakalı merak ettiğiniz konuları ekip arkadaşlarımıza anında ileterek hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,138 saniyede oluşturuldu.