Mynet Okey Oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 oy, ortalama: 4,76 / 5)
Mynet Okey Oyunu
okey oyna

Mynet Okey

Bilindiği üzere oyun.mynet.com tarafından hazırlanan ve kullanıcıların hizmetine giren onlarca online oyun mevcut. Bunlardan en göze batanı da her zaman ki gibi mynet okey oyunu. Bu yazımızda sizlere internetteki okey sitelerinden olan oyun.mynet.com dan kısaca bahsedeceğiz.

Mynet Okey Oyunu

Online olarak oynanan bu oyun kullanıcılara nezih bir ortam sunmakla birlikte birbirleri ile yazışabileceği bir ortam sağlamaktadır. Tabii ki internet üzerinden bu şekilde yazışma imkanı olan ortamlarda ailevi sorunlar da gündeme gelebiliyor. Haberlerde çıkan ve hepimizin gördüğü okey oynuyor diye eşinden boşanan kişiler gibi … Neyse bunları geçelim yoksa konu farklı boyutlara gidecek. Bilindiği üzere okey oyunu genelde 4 kişi ile oynanır aslında oyunun başlaması gereken ilk kural budur. 4 kişi tamamlandıktan sonra bu oyuna başlanılır ve acemiler avlanır :) Çifte giderken kafa atmalar, tur dönerek çift okey atmalar falan yenilenin hüsrana yenenin ise coşkuyla oynadığı bir oyun olan okey oyununu mynet sitesinde mutlaka denemelisiniz.

Mynet Okey

Sayfamızın başlığı mynet okey ama biz size bunla birlikte kendi okey sistemimizden de bahsetmeden durmayacağız tabii ki. Html5 okey oyunumuz ile kullanıcılarımıza ister cep telefonundan ister tablet ve ipad’lerinizden gire bilir ve ücretsiz okeyin tadına varabilirsiniz. İster 2 kişi, ister 3 kişi, istersenizde 4 kişi ile oynayabilirsiniz okey oyunumuzu. Farklı okey oynamak isteyenler için en ideal okey sitesi olarak gündeme gelen html5 okey oyunumuz mynet okey kadar olmasa da  Oyunculara hitap eden ve rekabeti sevenlerin okey oyunu olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

mynet okey

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git