1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)
Okey harbi
okey oyna

Günümüzde insanların eğlenceli olarak zaman geçirmeleri için farklı alternatifler üzerinden karar vermeleri mümkündür. Ancak bu alanda hem eğlenceli hem de ücretsiz olan seçeneklerin sayısı oldukça azdır. Okey Harbi salonlarımızda okey oynayarak kaliteli ve eğlenceli zaman garantisini ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.

Sitemiz kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak hizmet vermek politikaları üzerine kurulmuştur. Böylelikle hizmet alımlarınızda ekstra istekleriniz olsa bile Okey Harbi odalarına para yatırmak zorunda kalmazsınız. Sitemizde okey oynamanın haricinde vermiş olduğumuz ekstra hizmetler; VIP üyelik, radyo dinlemek ya da yönetim ekibine dâhil olmak olarak sıralanabilmektedir. Sıralamış olduğumuz hizmetlerin tümü ücretsiz şekilde verilmektedir.

Okey Harbi Salonu

Okey Harbi salonu yönetici alımları için üyelerine olanak tanınmış odalarımızdan biridir. Odalarımız içerisinde yönetici olmanız için bu alanda daha önce bir tecrübeniz olmasına da gerek yoktur. Yönetim ekibimize özel olarak ulaşıp yetki almak istediğinizi bildirmek, yönetici olmanızı sağlamaktadır. Yetki alımlarının okey oyun katılımlarına engel olduğu düşünülmektedir. Ancak yetki alan üyelerimiz bir yandan okey oynayıp puanlarını artırırken bir yandan da odalarımız içerisinde yöneticilik görevlerini yerine getirebilmektedir. Üyelerimizin yönetici arkadaşlarımıza talepler göndererek elde edecekleri hizmetlerden biri de VIP üyelik olarak karşımıza çıkmaktadır. VIP üyelik isteyen kullanıcılarımız da yönetim ekibimize taleplerini iletmeleri halinde ayrıcalıklı şekilde okey oyunlarına katılım sağlamak hakkını elde edebilmektedir.

Okey Harbi Genel Salonu

Kullanıcılarımızın Okey Harbi genel salonu içerisinde vakit geçirebilmeleri için üyeliklerini tamamlamaları yerlidir. Her üyemizin sitemizde kullandığı nick farklıdır. Bu neden yüzünden üyeliklerde zaten var olan bir nickin yeniden alınması mümkün değildir. Ancak bazı kullanıcılarımız sitemize üye olmalarından sonra sitemizde oyun oynamamaktadır. Böyle durumlar yeni üyelerimizin kullanıcı ismi almak konusunda sıkıntılar yaşamalarına neden olabilmektedir. Herhangi bir sıkıntı yaşanmaması açısından güncellemiş olduğumuz sistemimiz üzerinden otomatik olarak yardım alınması mümkündür. Üyelerimiz sitemize on dört gün giriş yapmadıklarında hesapları silinmektedir. Kullanılmayan hesapların silinmesi neticesinde yeni üyelerimiz istedikleri isimleri üzerinden adresimize kayıt yaptırabilmektedir. Böylelikle artık okey oynamak istemeyen kullanıcılarımızın hesaplarını silmek için farklı işlemler yapmalarına da gerek kalmamaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,134 saniyede oluşturuldu.