Hemen Okey Oyna

Hemen Okey Oyna
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylama Yap)

Hemen Okey Oyna

odalarımıza hoşgeldiniz.

Hemen Okey Oyna

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Hemen Okey Oyna

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey hemen sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey hemen‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Hemen Okey Oyna Burası.
Daha önceden Hemen Okey Oyna akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Hemen Okey Oyna olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü hemen hemenokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterhemeniz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza hemen olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severhemeniz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde hemene katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey hemen.

Gelen aramalar:
  • hemen okey oyna genel salon
  • hemenokeyoyna com
  • hemen okey oyna genel
  • hemenokey
  • hemenokey oyna
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git