1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Okey hayal
okey oyna

Kaliteli ve sorunsuz bir ortamda okey oynamak istiyorsanız Okey Hayal salonlarımızda şansınızı deneyebilirsiniz. Öncelikle sitemiz içerisinde yer alan odalarımızda gerekli olan sistem güncellemelerini düzenli bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede sitemizin herhangi bir sıkıtı yaratan içeriği de kalmamış oluyor. Sizler de donmadan ve kesilmeden okey oyunlarının keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Okey Hayal odalarımız sitemiz içerisinde bulunan odalarımızda oyunlarımız için ekstra güzelliklerimiz de bulunmaktadır. Özellikle sohbet sistemimiz oldukça gelişmiş olarak hizmet vermektedir. Böylece seviyeli sohbetler eşliğinde oyun oynayarak yeni arkadaşlıklar elde etmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik yeni arkadaşlıklarınızı özel sohbet sistemimizden de devam ettirebilirsiniz. Kurallarımızın dışına çıkmadığınız sürece konuşmalarınıza herhangi bir müdahale edilmemektedir.

Okey Hayal Oyunları

Okey, son birkaç yıl içerisinde türeyen masa oyunlarından biri değildir. kökeni 12.yy’a dayanan oyun 2000’li yıllardan itibaren online olarak da oynanmaya başlamıştır. sistemlerin online olarak da kullanımına başlanması neticesinde artık kadınlar da rahat bir şekilde oyun oynayabilir hale gelmiştir. Toplum baskısından ötürü kadınların dışarıda okey oynayamadıkları ne yazık ki bir gerçektir. Siz de herhangi bir baskı ile karşılaşmadan Hayal Okey salonumuz ile okey keyiflerinizi devam ettirebilirsiniz. Ayrıca zannedilenin aksine sitemizde bulunan iletişim sistemleri tercihlere binaen kullanılmaktadır. İstediğiniz durumlarda mesajlaşma sistemlerini tam olarak kapatıp sadece oyunlarınıza odaklanmanız da mümkündür.

Okey Hayal ile Okey

Okey oynamayı bilmeyen üyelerimiz de Hayal Okey oynayabilmektedir. Öncelikle sitemizde okey sistemleri ile alakalı olarak pek çok yazımız bulunmaktadır. Bu yazıları takip ederek de yönetici arkadaşlarımızla iletişim kurarak da kısa süre içerisinde oyunlar hakkında istenen bilgi edinimi sağlanabilmektedir. Üstelik sitemiz içerisinde yer alan 101 okey gibi sistemlerin kullanım bilgileri ayrıcalıklı şekilde yayımlanmaktadır. Düz okey bilen kullanıcılarımız da bu sayede farklı oyunlarla puan eklentisiz elde edebilmektedir. Sitemiz güncellemelerinden dolayı sistemlerini her an kullanıma sunabilmektedir. Kullanımlarınızı mobil olarak yapmak şansınız da bulunmaktadır. Son olarak tercih eden üyelerimize yetki vererek yönetim ekibimize de dâhil edebiliyoruz. Bu sayede sitemizin gelişiminde üyelerimize ve onların düşüncelerine vermiş olduğumuz önemi göstermiş de oluyoruz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,127 saniyede oluşturuldu.