1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Helin Okey
okey oyna

Ülkemizde en çok tercih edilen masa oyunları arasında bulunan okey, online odalarımız sayesinde artık daha eğlenceli biçimde oynanabilmektedir. Siz de Helin Okey salonuna giriş yaparak kesintisiz ve kaliteli okey oynamak garantisini elde edebilirsiniz. Öncelikle sistemlerimizi devamlı güncellememiz sonrasında ise işimizi severek yapmamız, sizlere garantili olarak okey onatma olanağı vermemizi sağlamaktadır.

Oyunlarımıza katılım sağlanabilmesi için olanaklarımız her geçen gün biraz daha geliştirilmektedir. Bu sayede Helin Okey odalarına girişler sadece bilgisayarlar üzerinden yapılmamaktadır. İsteyen kullanıcılarımız mobil cihazları üzerinden de hem hızlı hem de oldukça pratik bir şekilde oyun oynayabilmektedir. İki sistem için de sadece kullanıcı ismi ve şifre belirlenerek sitemize ve odalarımıza giriş yapılması gerekmektedir.

Helin Okey Salonu

Günümüzde online okey salonlarında belli başlı sorunlar bulunmaktadır. Öncelikle bu oyunların oynanması kolay ve eğlenceli olması neden ile kadınlar ve yaşı küçük olan oyuncular da katılım gösterebilmektedir. Ancak bazı sitelerde oyunlar için gerekli denetimler yapılmamaktadır. Bu da sohbet odalarında istenmeyen muhabbetlerin yapılmasına neden olabilmektedir. Ancak Helin Okey odalarımızda bu alanda hiçbir şekilde sıkıntı yaşanması mümkün değildir. Çünkü odalarımızda belli kurallar etrafında seviyeli şekilde muhabbetler yapılmaktadır. Bu bağlamda özellikle yönetici arkadaşlarımız oldukça titiz bir şekilde çalışmaktadır. Böylece salonlarımız her yaş grubu için oldukça rahat bir şekilde kullanılabilir hale gelmektedir.

Helin Okey Oyna

Okey kökeni domino gibi oyunlara dayanan, uzun süreden bu yana varlığını korumuş olan oyunlardan biridir. Zaman içerisinde oyunun farklı türlerinin ortaya çıkması bu nedenden ötürü mümkün hale gelmiştir. Özellikle ülkemizde en seviyen okey türlerinden olan 101 okey de bu bağlamda ortaya çıkmıştır. Helin Okey oynamak için odalarımız içerisinde düz okeyden 101’e kadar seçeneklerimiz mevcuttur. Tercihlerinize göre istediğiniz herhangi bir masaya oturarak hareketlerinize başlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir oyuna başlamanız devamlı o oyunda kalmanızı da gerekli kılmamaktadır. Bu sayede her üyemiz farklı oyunları keşfederek keyifli zaman geçirebilmektedir. Ayrıca oyunlar sırasında tercih eden üyelerimizin sitemizde var olan radyo dinleme avantajlarından ücretsiz şekilde istifade etmesi de mümkündür.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,132 saniyede oluşturuldu.