1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Güney Okey
okey oyna

Okey oynamanın en keyifli yönleri için sizler de sitemize üye olabilirsiniz. Kaliteli grafik görünümlerinin yanı sıra gerçekçi oyunlarımız Güney Okey şeklindeki salonlarımızda da verilmektedir. Böylece sanal olarak oynanabilen okey oyunlarının gerçeği aratmaması sağlanmaktadır. Üstelik oyunlarımızda taş seslerine kadar hemen her şey bulunmaktadır.

Güney Okey oynamak konforlu bir ortamda yeni arkadaşlıkların oluşmasını da sağlamaktadır. Sitemizde genel sohbet alanlarımız da oyun sistemlerimiz de 7/24 kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Böylece oyuncularımız tercih ettikleri her saat dilimi içerisinde isteklerine göre hem sohbet edip hem de oyun katılımı sağlayabilmektedir. Sitemizde yönetici adminlerimiz ise sohbetlerin seviyeli olarak sürmesini, kaliteden ödün verilmemesini garanti etmektedir.

Güney Okey Salonu

Güney Okey salonumuzun kurulma amacı üyelerimizin kaliteli bir şekilde okey oyunlarına erişim sağlayabilmelerinden ibarettir. Üstelik sitemiz maddi kaygılar yüzünden hizmet sunumu yapan adreslerden biri değildir. Bu neden yüzünden üyelerimiz, hiçbir koşulda adresimize ücret ödemek gibi bir sorumlulukla mücadele etmek zorunda kalmamaktadır. Üyelerimizin istedikleri zamanlarda yönetim ekibimizde boy göstermeleri de sağlamış olduğumuz imkânlar arasında bulunmaktadır. Sizler de imkânlarımız dâhilinde sitemizden yetki almak istiyorsanız bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Yetki dağıtımlarımız sonrasında salonlarımız içerisinde oyunlara müdahale etmek gibi ekstra haklara sahip olmanız da sağlanmaktadır. Üstelik yetki kullanımlarını arkanızda bırakmak istediğinizde yine bir talep göndermeniz yeterlidir.

Güney Okey Oyna

Kullanıcılarımız için sunmuş olduğumuz Güney Okey canlı oyunlarımız bedava olduğu için akıllarda soru işaretleri oluşabilmektedir. Bu alanda ücretsiz olarak hizmet veriyor oluşumuz kalite düşüklüğü olarak algılanmamalıdır. Hizmetlerimizin tümü son yazılımlar neticesinde verilmektedir. Böylece oyunlar sırasında donma sıkıntıları gerçekleşmemektedir. Oyunlara bağlantı kurabilmeniz için üye girişi yaparak bir masaya oturmanız gerekmektedir. Bağlantılarınız da aynı şekilde yazılımlarımız ve altyapımızdan kaynaklı olarak mobil cihazlarınızla da yapılabilmektedir. Mobil ya da bilgisayarlı bağlantılarınızda eşit kalitede oyun erişimini sorunuz olarak sağlamanız sitemiz vaatleri arasındadır. Üstelik oyunlarımızda hiçbir kesinti de yapılmamaktadır. Böylece internet üzerinden kaliteli bir şekilde okey oynamak keyifleriniz her daim sürebilmektedir. Sitemiz, oyun kazanımları neticesinde üyelerine puanlar kazandırarak rekabet ortamı da yaratmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,131 saniyede oluşturuldu.