Sanal Okey

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 4,75 / 5)
Sanal Okey
okey oyna

Sanal Okey

odalarımıza hoşgeldiniz.

Sanal Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Sanal Okey

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey Sanal sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey Sanal‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Sanal Okey Burası.
Daha önceden Sanal Okey akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Sanal Okey olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü Sanal Sanalokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterSanaliz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Sanal olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severSanaliz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde Sanale katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey Sanal.

sanal okey sitesi, sanal okey odası, sanal okey oyunu, sanal okey oyna, okey nerede oynanır, okey oyunu oyna

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git