1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 oy, ortalama: 4,62 / 5)
Klasik Okey
okey oyna

Klasik Okey

Ülkemizde sıklıkla oynana bir masa oyunudur. Oldukça eski bir kültürel geçmişe sahip olan bu oyun, her kesimden her yaş grubu insan için rahatlıkla oynanabilen ve keyifli olan bir oyun türüdür. Kadın, erkek, genç, yaşlı demeden herkesin arkadaş grubu veya ailesi ile oynayabildiği bu oyun kişiler arasında etkileşim arttırma özelliğine de sahiptir. Geçmişte birbirinden farklı pek çok kültürün oynadığı ve içinde bu kültürlere ait izler taşıyan klasik okey oyunu, son yıllarda internet ortamlarında da sıklıkla oynanmaya başlamıştır.

klasik okey

Ülkemizde okey kültünün gelişim kaydederek, kahvelerden internet ortamına taşınması okeyy.net gibi internet sitelerinin varlığı sayesinde olmuştur. Önceki dönemlerde sadece belirli alanlarda ve belirli arkadaş grupları ile oynanabilen klasik okey oyunu, artık pek çok farklı platform üzerinden rahatlıkla farklı kişiler ile oynanabilmekte ve yeni arkadaşlar edinip sosyal çevrenin genişletilmesine olanak sağlamaktadır.

Klasik Okey Nerede Oynanır?

Zamanını klasik okey oynayarak değerlendirmek isteyen kişiler için okeyy.net sitesi oldukça makul ve gerçekçi oyun seçenekleri ile öne çıkıyor. Sitenin sahip olduğu göze hoş gelen tasarım ve geniş kullanıcı kitlesi oyuncuların burada çok daha keyifli vakit geçirmesine olanak sağlıyor. HD oyun seçeneklerini de bünyesinde barındırarak geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunan bu sitenin sağlamış olduğu ayrıcalıklardan faydalanmak da hayli kolay görünüyor. Çok kısa süren üyelik işlemlerinin ardından yeni kullanıcılar, birkaç dakika içinde masalara bağlanarak farklı kullanıcılar ile oyun oynama keyfine erişiyor.

Okeyy.net sitesinin kullanıcılarına sunmuş olduğu bir başka göze çarpan avantaj ise her an ulaşılabilir bir canlı yardım hattının bulunması. Yaşanan herhangi bir problemde hemen yardım alınabilen bu destek hattı sayesinde vakitlerini klasik okey oynayarak geçirmek isteyen kişiler, kıllarına takılan her soruya çok rahat cevap alabiliyor. Canlı renkler ve hoş bir site tasarımı ile de kullanıcıların gözüne girmeyi başarmış olan okeyy.net sitesine siz de hemen giriş yaparak sağlanan klasik okey oyunu heyecanına ortak olabilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken sitenin adresinden giriş yapmak ve online okey oynamaktır.

Bunu paylaş:

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

29 Ocak Salı 2019 tarihinde eklendi, 726 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 254 sorgu 0,429 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET