1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (29 oy, ortalama: 2,90 / 5)
Online Batak Oyna
okey oyna

Günümüzde İnternet kullanımının yaygın olması aynı zamanda insanlar arasında ki etkileşimi de farklı şekillere dönüştürdü. Özellikle sosyal anlamda yapılan birçok aktivitenin İnternet üzerinden yapılabilir hale gelmesi sayesinde, bir araya gelerek ortak bir şeyler yapmayı planlayan kişiler farklı ortamlarda buluşabilmektedir.

Özellikle de mobil cihazların hayatımıza girmesiyle birlikte çok daha hızlı bir gelişim ortaya çıkmış ve insanların farklı alanlarda da bir araya gelebilmeleri sağlanmıştır. 

Bu durum eğlence anlamında da kendisini ortaya çıkarmakla birlikte özellikle kağıt oyunlarının birisi olan batak oyunu, online platformlarda yer almaya başlamasıyla birlikte bu alana olan ilginin daha da artması sağlanmıştır. İnternet siteleri üzerinden günlük yaşamımıza dair ihtiyacımız olan her şeyi kolaylıkla elde edebilirken aynı zamanda boş vakitlerimizin de değerlendirilebilmesi adına çalışmalar yapılabilmektedir. Bunun için gün içinde bazı oyunları oynamak ve özellikle de arkadaşlarla bir araya gelerek ihaleli batak oynamak ayrı bir zevk verebilmektedir. 

batak oyna

Günümüzün İnternet dönemi olduğunu  ve artık her şeyin İnternet üzerinden yapılabilmesinin imkanı olması sayesinde bu tür kağıt oyunlarının da online bir şekilde oynanabilmesi mümkün olmuştur. Kağıt oyunları gibi birçok kişinin özellikle zaman ayırdığı bu oyun türleri arasında onlineplatformlarda yer almayan bulunmamaktadır. Bu platformlarda genel anlamda ele alındığında en fazla talep edilen oyun ise batak olmaktadır. 

İhaleli Batak Oyunu Oyna

Batak oyunu, normal hayatta oldukça rağbet görmekle birlikte sanal alemde de aynı ilgiyle karşılanmıştır. Online ortamda oynanan bu oyun için 4 kişinin aynı ortamda olması zorunluluğu da kalkmıştır. Özellikle çevresinde batak oyna konusunda bilgisi olan kimsenin bulunmadığı durumlarda, online batak avantajlı bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Online batak oynamak, aynı zamanda eş bulma zorunluluğunu da ortadan kaldırmıştır. Direkt olarak oyuna dahil olarak dilediğiniz kadar eğlenebilmeniz mümkün olacaktır. Bununla birlikte hiç tanımadığınız kişilerle oyun oynamaya başlamanız ikili ilişkileriniz noktasında da oldukça avantaj sağlayacaktır. Belki de ömür boyu karşılaşmanızın ihtimali olmadığı kişilerle oyun arkadaşı olabilmeniz mümkün olacaktır. 

Online Batak türleri

Batak oyunu genellikle farklı şekillerde oynanabilen bir oyundur. Bu oyunda ki amaca ve kağıtların kullanım şekillerine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Özellikle daha eğlenceli ve rekabetli olması içinde farklı kuralları ve oynama şekilleri olan türleri bulunmaktadır. Genel olarak bakıldığında en fazla tercih edilen türleri şunlardır;

  • Klasik batak
  • Gömmeli batak
  • Eşli batak
  • İhaleli batak
  • Koz maça

Mobil Batak Oyunu Girişi

Batak oyunu, her ne kadar iskambil kağıtları ile oynanan bir oyun olsa da özellikle online bir şekilde oynanabilmesi de mümkündür. İnternet üzerinden hizmet veren web siteleri aracılığıyla herhangi bir kağıda ihtiyacınız olmadan oyun oynayabilmeniz mümkün olacaktır.

Bu tür bir oyunu oynayabilmeniz için aynı zamanda farklı oyuncularında bulunuyor olması gerektiğini unutmamalısınız. Bundan dolayı her batak oyunu oynamak istediğinizde yanınızda oynayacak birisini bulmanız oldukça zor olacaktır.

İşte bu tür platformlar bu sorunun da üstesinden gelebilmek adına oldukça faydalı olacaktır. Günün herhangi bir zaman diliminde bu platformlara giriş yaparak dilediğiniz kadar batak oyunu oynayabileceksiniz. Bununla birlikte bu tür oyunlarda tek ya da eşli oynayabilme imkanınız olacağından dolayı yeni arkadaşlıklar edinebileceksiniz. Hatta bu aşamada belirli saat diliminde sözleşerek belirli periyotlarla aynı arkadaşlarınızla oynayabilme imkanını da elde etmiş olacaksınız.

Online batak oyunu oynarken aynı zamanda herhangi bir alanda bulunma durumunuzda olmayacaktır. İstediğiniz yerden oyuna giriş yaparak oynamaya başlayabileceksiniz. Ayrıca belirli seviyelerde insanlarla oyun oynayarak kendi oyununuzu da geliştirmeye yardımcı olabileceksiniz.

Online batak oyunu oynamak ve keyifli vakit geçirebilmek adına tek yapmanız gereken şey https://www.batakk.com adresini ziyaret etmeniz olacaktır. Çok büyük bir oyun platformu olmasının yanı sıra insanların keyifli vakit geçirebilmeleri adına birçok çalışma yapan bir platform olduğundan dolayı oldukça aktif bir web sitedir.

Bu sayede günün her saatinde mutlaka oyun oynayabilecek insanlarla karşılaşacaksınız. Bu sayede can sıkıntınızı ortadan kaldırırken aynı zamanda yeni insanlarla tanışmanın vermiş olduğu mutluluğu yaşayacaksınız. Aynı zamanda bu insanlarla sıkı arkadaşlıklar oluşturarak sürekli olarak çeşitli oyunlarda bir araya gelebilir ve birbirinizi daha iyi tanıyabilme imkanı elde etmiş olursunuz. Özellikle de yoğun bir gün yaşıyorsanız en azından kafanızı dinleyebilmek için büyük bir fırsat yakalamış olacaksınız.

Bunu Paylaş

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 97 sorgu 0,154 saniyede oluşturuldu.