1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okeye 4. Bulma Zamanı Gelmedi Mi?
okey oyna

Okeye 4. Olma Zamanı

Okey ülkemizde en çok oynanan ve en çok talep gören masa oyunlarından biridir. Bu neden yüzünden sistemi internete taşınan ilk oyunlardan biri de okey olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de okey oynamak istiyorsanız ancak hem teçhizatta hem de kişi toplamakta zorlanıyorsanız şansınızı internette deneyebilirsiniz.

Oyunların online sistemlerde oynanması bazen kafa karışıklığı olarak geri dönüşler alınmasına neden olabilmektedir. ancak okey oynamak konusunda online seçimler hiçbir şekilde sorun yaratmamaktadır. Çünkü oyun sistemi gerçekte olduğu ile eş değer şekilde kendini göstermektedir. bu sayede bireyler sadeye üyelik faslını geçirerek gerçek insanlar ile online okey masalarına oturabilmektedir.

okeye 4

Okeyde Taşlar Nasıl Dağıtılır?

Kullanıcıların internetten okey oynamak için gerekli katışımından sonra oyunu başlatmaları gerekmektedir. Oyun başlangıçlarında taş dağıtımları sistem tarafından otomatik bir şekilde yapılmaktadır. Bu neden yüzünden katılımcıların herhangi bir konuda işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır. 106 adet taş ile oynanan oyunda her oyuncu için 14 taş verilmektedir. Oyunu başlatacak olan oyuncuda bulunan taş sayısı ise 15’tir. Bu sayede sıralı olarak devam eden oyun, taş dizilimlerinde gerekli serilerin elde edilmesinden sonra bitmektedir. Oyuncuların şanssız olduğu günlerde ise ortada taş kalmayana kadar devam eden el, sonrasında yinelenmektedir. Böylelikle gerek sahte okey taşları ile gerek görünümleri ile online okey, en popüler oyunlar arasında yerini korumaktadır.

İnternet İle Kesintisiz Okeye 4. Oynamak

Bireylerin okeye 4.olmalarından sonra da iki kişi ile başlama butonuna basmalarından sonra da online şekilde oyun katılımı sağlamaları mümkündür. bu alanda online sistemlerinde pek çok farklı avantajı bulunmaktadır. Öncelikle mobil şekilde de oynanabilen oyunlar her saat diliminde bir okey oyuncusu bulunmasında katılıdır. Bu da istenen her an okey erişimi oluşturulmasına kapı aralamaktadır. Kullanıcılar oyun sistemlerinin güncel tutulması sayesinde hile endişesi olmaksızın oyunlarda kendilerini gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra oyun seçenekleri arasında 101 okey de bulunan siteler, bireylerin profesyonel oyuncular olmalarında etkin rol oynamaktadır. Siz de gerekli üyelik işlemlerinizi halletmenizden sonra kesintisiz olarak internet üzerinden okey oynayabilirsiniz.

Online okey odalarımızdan oyun oynamak için https://www.okeyy.net/okey sayfasını ziyaret ediniz.

Bunu Paylaş

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 82 sorgu 0,137 saniyede oluşturuldu.