1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ortalama: 3,75 / 5)
Okey oktaka
okey oyna

Okey Oktaka, Oktaka Okey Eski ve Yeni Okey

Online okey sistemleri son yıllarda binlerce insanın ortak buluşma noktalarından biri haline gelmiştir. Bu bağlamda siz de okey oynamak için Okey Oktaka odalarımızı tercih edebilirsiniz. Piyasada pek çok okey sitesi olmasında karşın kalitemiz ve kullanım sistemlerimiz ile sizleri memnun bırakmaya devam ediyoruz. Ayrıca halen sitemiz içerisindeki olanaklarımızın tümünü ücretsiz olarak sunabiliyoruz.

oktaka okey

Okey Oktaka oynamak için genel odalarımız içerisine giriş yapmanız gerekmektedir. Diğer odalarımızda olduğu gibi bu odamızda da sıralı bir listeleme üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sistem kullanımlarımız için sadece kullanıcı ismi ile bir üyelik hesabı oluşturmanız yeterlidir. Böylece sitemizin birbirinden farklı fırsatlarla dolu olan okey avantajlarının da tadını çıkarabilirsiniz.

Okey Oktaka & Oktaka Eski Klasik

okey oktaka

Sistemlerimizin kalitesinden ötürü belli dönemlerde ücret konusunda oldukça fazla soru alıyoruz. Özellikle VIP üyeliklerde fiyat istemi en çok aldığımız mesajlar arasında bulunuyor. Biz sitemizi eğlenmek aynı zamanda da kullanıcılarımıza eğlenceli zaman geçirtebilmek için kurduk. Bu neden yüzünden Okey Oktaka bedava olarak oynanabilmektedir. Sitemisin VIP üyelik imkânları da yine ücret kapsamında olmadan vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Ek hizmet alımlarında sadece bizlere birer talep göndermeniz yeterlidir.

Bu sayede oyunlarınıza ekstra heyecan katarak daha iyi bir şekilde okey katılımı sağlayabileceksiniz. Sitemizde okey oynamak için bilgisayar girişlerine de zorunlu değilsiniz. Mobil cihazlarınız üzerinden de kolaylıkla sitemiz içerisinde oyun oynayabilirsiniz.

Oktaka Okey Oyna Eski

Oktaka Okey oynamak için sadece istediğiniz bir masaya oturmanız yeterli olacaktır. İstekleriniz kapsamında kendi masanızı da açabilirsiniz. Masanızda istediğiniz oyuncu sayısına erişim sağladığınızda oyunu başlatarak heyecana da başlangıç yapabilirsiniz. Sitemiz içerisinde oldukça fazla salonumuz ve odalarımız bulunmaktadır. Bu neden yüzünden sohbet odalarımızdaki konuşulan konularda küfür ya da argoyu engellemek için yönetim ekibimizin sayısını mümkün olduğunca fazla tutuyoruz.

Siz de ekibimize katılıp yetki alarak bu alanda görev alabilirsiniz. Böylece sitemizin online okey sistemlerinin sohbet kısmı açısından kalitesi hiçbir şekilde düşmemektedir. Üstelik yetki alımlarınız da istediğiniz anlarda yetki iadesi yapmanız da yönetici arkadaşlarımız sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamaya gerek kalmadan halledilmektedir.

https://www.okeyy.net/oyna adresinden eski oktaka okeyi oynayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 86 sorgu 0,153 saniyede oluşturuldu.