1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)
Okey caylak
okey oyna

Online olarak okey oynamak için tamamen doğru adrestesiniz. Sitemiz içerisinde maksimum kalitede, son yazılımları olan okey oyunlarını oynamanız mümkündür. Bu bağlamda Okey Çaylak gibi odalarımızın sayısını da artırmış durumdayız. Böylece oyunlarınızda istediğiniz herhangi bir odadan masa seçebilmeniz mümkün olmaktadır.

Çaylak, genel tabir ile herhangi bir işte kendini geliştirmemiş kişilere denmektedir. Bu neden yüzünden Çaylak Okey salonumuz da okeye yeni başlayan kullanıcılarımız tarafından tercih edilmektedir. okey oynamaya yeni başlayan ya da online sistemler hakkında tecrübesi olmayan üyelerimiz salonumuz içerisinde kendilerini geliştirebilmektedir. Okey oyunlarımızda kendinizi geliştirmeniz için pek çok farklı sistemimizi tercih etmeniz mümkündür.

Çaylak Okey Salonu

İnternet ile oynan okey oyunları özellikle zamandan kazanç elde edilmesi için birebirdir. Çünkü normal şartlar altında oyun oynanması için öncelikle ekipmanların hazırlanması sonrasında kişi sayısının tamamlanması ve taşların karıştırılıp dizilmesi germemektedir. Ancak çaylak okey oynamak için sayılan işlemlerin neredeyse tamamı sistemimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kullanıcılarımız sadece istedikleri masaya oturarak oyun başlamasını beklenmektedir. Oyunlara yeni başlayan üyelerimiz hazır masalara oturmak zorunda da değildir. Masa yönetiminin sizde olmasını istiyorsanız anında kendi masanızı da açabilirsiniz. Masa açımlarınızda sistemimiz üyelik puanlarınızdan bir eksilme gerçekleştirmemektedir. Ancak masa sahibi olduğunuz durumlarda oyunu başlatma ya da duraklatma gibi sistemleri de kullanmanız gerekecektir. Kullanımlar oldukça kolay olduğundan ötürü bu alanda da sıkıntılar yaşanmamaktadır.

Çaylak Okey Oyna

Çaylak okey canlı oyunlarında herhangi bir ekstrem kural, üyelerimizin önüne çıkmamaktadır. Oyun her zamanki şekilde perlerin sıralı ya da renklerine uygun bir şekilde dizilmesi ile devam etmektedir. Ancak üyelerimiz çaylak okey salonlarımız sayesinde oyunu takip etmeyi öğrenmektedir. Bu sayede gelecek taşlar hakkında tahmin yetilerini geliştiren üyelerimiz sitemizdeki diğer salonlarda profesyonel oyuncular arasında da kazanabilmektedir. Okeyde profesyonel olabilmek için sadece kendi istekanızdaki taşlar hakkında değil rakiplerinizin taşları hakkında da fikir sahibi olmanız gerekmektedir. Son olarak sitemizin çaylak salonunda yetki dağılımlarımız devam etmektedir. Eğer ki yönetici ekibimizde görev yapmak istiyorsanız bize isteklerinizi iletmeniz ve değerlendirmeye girmeniz yeterli olmaktadır.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,108 saniyede oluşturuldu.