1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 / 5)
Okey deniz
okey oyna

İnternet üzerinden okey oynamak, pek çok bireyin vakitlerini eğlenceli şekilde değerlendirebilmesini sağlamaktadır. Bu alanda sitemiz vermiş olduğu hizmetler sayesinde kullanıcılarına maksimum kalite üzerinden oyun garantisi sunabilmektedir. Siz de Okey Deniz ve daha pek çok salonumuz üzerinden üyelikleriniz neticesinde oyun erişimleri sağlayabilirsiniz.

Sitemiz hakkında kullanıcılarımızdan gelen pek çok farklı soru bulunmaktadır. Bu soruların büyük bir bölümü ise ücretler alanında yoğunlaşmaktadır. Çünkü son aylarda farklı okey siteleri, üyelerinden ücret talep ederek sistem kullanımları açısından zorluklar yaşanmasına neden olmuştur. Ancak Okey Deniz canlı okey adresimiz ilk zamanlarında olduğu gibi şimdi de üyelikleri neticesinde hiçbir ücret talebinde bulunmamaktadır.

Okey Deniz Canlı Okey Oyna

Canlı okey oynamak site imkânlarımız sayesinde geçmiş zamanlara göre daha kolay hale gelmiştir. Bunun için öncelikle yazılımlarımızı donmadan okey oynanabilir hale getirmiş olmamızdan bahsetmemiz gerekmektedir. Sonrasında ise sizlerin daha eğlenceli okey erişimi elde edebilmeniz için sistemlerimize müzik yayınlarını da eklemiş durumdayız. Tercih eden kullanıcılarımı yayınlarımıza Okey Deniz salonu içinde bulunan radyo sekmesine tıklayarak ulaşabilmektedir. Üyelerimiz yine tercihlerine göre masa arkadaşları ile ya da genel salonumuzda diğer üyelerimiz ile iletişim kurabilmektedir.  Sohbet etmek istemediğiniz durumlarda kullanıcı ayarları bölümünden sohbet ayarlarını kapatmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz anlarda ayarları yeniden açarak kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Okey Deniz Oyunları

Deniz Okey salonumuzda üyelikler konusunda da avantajlarımız bulunmaktadır. Avantajlarımızı tercih edip üyeliklerinizin tarzını tam anlamı ile değiştirebilirsiniz. Bu alanda ilk olarak sizlere VIP üyelik sistemlerimizi sunuyoruz. Üyelik sistemlerinizi VIP konuma eriştirdiğiniz takdirde oyunları daha konforlu bir biçimde oynayabilirsiniz. Bu tip üyeliklerimiz ancak yönetici arkadaşlarımıza gönderilen taleplerden sonra alınabilmektedir. Siz de yöneticilerimize mail göndererek üyelik seviyenizi bir kademe üste ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Online okey odalarımızda üyelerimiz için sağlamış olduğumuz bir diğer avantajımız ise yetki tanımlamasıdır. Kullanıcılarımız VIP üyeliklerde olduğu şekilde yetki alımlarında da yöneticilerimize istekte bulunmalıdır. Gönderilen istekler neticesinde kısa süre içerisinde yetkinizi alarak odalarımızda düzenin korunması için bizlere yardımcı olup bir yandan da oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 84 sorgu 0,765 saniyede oluşturuldu.