Deha Okey

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Deha Okey
okey oyna

Deha Okey

odalarımıza hoşgeldiniz.

Deha Okey

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Deha Okey

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey Deha sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey Deha‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Deha Okey Burası.
Daha önceden Deha Okey akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi Deha Okey olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü Deha Dehaokey adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterDehaiz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza Deha olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severDehaiz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde Dehae katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey Deha.

Gelen aramalar:
  • deha okey
  • deha okey genel salon
  • dehaokey

Bunu paylaş:
Yorumlar

Etiketler:

Sayfa başına git