1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylama Yap)
Deha Okey
okey oyna

Okey sitemiz, kullanıcıları için devamlı olarak geliştirilmektedir. Bu bağlamda Deha Okey salonlarımız da kullanmış olduğumuz ara yüzlerimiz de en kaliteli sistemler üzerinden oyun girişi yapılmasını garanti etmektedir. Ayrıca oyunlarımız için tercih ettiğimiz yazılımlara da mümkün olan hassasiyeti göstermiş bulunmaktayız. Bu sayede online olarak donmadan oyun oynanması adresimizde mümkündür.

Deha Okey genel salonumuzda sadece okey oynanmak zorunluluğu yoktur. Oyun katılımları olmadığında ya da katılımlar öncesinde de salon kullanılabilmektedir. Sitemizde keyifli muhabbet etmek gibi olanaklar olduğu için üyelerimiz yeni arkadaşlıklar kurabilmektedir. Yeni edinilen arkadaşlıklarla ya da tanışıklık olmayan insanlarla okey katılımları sağlanabilmektedir.

Deha Okey Kesintisiz Oyun

Gerçek hayatta okey oynanmasında en büyük sorun her daim katılımcı sayısını toparlamaktan yana olmaktadır. Ayrıca taşları her eli karıştırıp dağıtmak, büyük bir zaman kaybı yaratmaktadır. Deha Okey kesintisiz oyun olanakları sayesinde sizler için her an beklemeden okey oynanmasını mümkün hale getirmiştir. Sitemizin sunumunu yapmış olduğu sistem 7/24 kullanımdadır. Böylece canlı sıkılan, erken kalkan ya da uyku tutmayan üyelerimiz salonlarımızda vakit geçirebilmektedir. Her an kullanılabilir olmamız sayesinde masalarımızda da daima oyuncularımız yer almaktadır. Yine de dört oyuncu takıntısı olmayan kullanıcılarımız oyun başlangıçlarını ikili ya da üçlü şekilde yapabilmektedir. Bu gibi oyun başlangıçlarında sadece eşli olarak oyun oynanması mümkün olmamaktadır.

Deha Okey Ücretsiz Oyun

Sitemizin kuruluş amacı tamamen keyifli ve eğlenceli zaman geçirmektir. Bu neden yüzünden ilk yıllarımızda da şimdi de üyelerimizden para ödemesi gibi taleplerimiz bulunmamaktadır. Deha Okey ücretsiz oyun garantimizi sitemize üye olduktan sonra tasdik de edebilirsiniz. Üstelik sitemiz sadece üyeliklerde değil üyeliklerini iptal etmek isteyen kullanıcılarda da kolaylıklar yaşatmaktadır. Site sistemimiz, üyelik iptallerinde 14 gün şartını koymuştur. Bu sayede 14 gün içerisinde sitemize giriş yapmadığınız durumlarda zaten hesaplarınız silinmektedir. Hesaplarınızın silinmesinden sonra yeniden oyun oynamak istemeniz halinde sitemize tekrar üye olmanız yeterlidir. Ayrıca bilgisayar girişi yapmak istemeyen kullanıcılarımızın üyelik işlemlerini mobil cihazlarından gerçekleştirmelerinin önü de açılmıştır. Sitemiz, mobil cihazlara da uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 81 sorgu 0,124 saniyede oluşturuldu.