1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (31 oy, ortalama: 4,97 / 5)
Zynga Okey Oyna Plus Okey
okey oyna

Zynga Okey Nedir?

Zygna okey plus her kezin bildiği ünlü bir okey oyunudur. Bu tür oyunları gün gelmiyor ki oynamayalım. Canlı okey odalarında oynamaya davetkar bir şekilde tasarlanmış bu tür oyunları modern tarayıcılardan ya da telefonlardan oynayabilirsiniz.

Zynga Okey Plus Nasıl Oynanır?

Okey oyunu bilindiği üzere taş ve ıstaka ile oynanmaktadır. Oyunda toplam 106  adet okey taşı vardır. Bu taşlar toplam 4 renkten ve 1’den 13’e kadar oluşan taş dizisidir. Ayrıca renksiz ve numarasız 2 adet taş bulunmaktadır. Bu taşlara okey denir ve joker gibi istediğiniz yere koyabilirsiniz. Ayrıca iki tane de sahte okey taşları vardır. Bu taşlar joker olarak kabul ettiğimiz okey taşlarının yerine geçer. Yani gösterge taşımız Siyah 9 ise sahte okey siyah 10’dur.

Okey Zyngaoyunu oynamak için https://www.okeyy.net/okey sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bunu paylaş:

<- Sonraki Yazımız

3 Ocak Perşembe 2019 tarihinde eklendi, 5.263 kez görüntülendi.

Yorumlar

İlginizi Çekebilecek Benzer İçerikler

Okeyy.Net

Bu Sayfada 247 sorgu 0,170 saniyede oluşturuldu. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından okey oyna gibi kelimelerde arama yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Okey nokta net sitesi olarak okey oyunu sizleri buluşturmaktan şeref duyarız. Okey hakkında bilmeniz gerekenler aslında çok basit. Html5 okey oyunumuz tüm platformlarda çalışmaktadır. Yani ister cep telefonunuzdan ister, ipad/tablet pc'lerinizden ve istersenizde bilgisayardan oyunumuzu oynayabilirsiniz.okey oyna 'den fazla salonlarımız ile sizlere okey hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sitemiz her zaman kullanıcılarını düşünen ego sorunu olmayan bir yetişkin sitesidir. - Okeyy.NET