1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (42 oy, ortalama: 4,86 / 5)
Zynga Okey Oyna Plus Okey
okey oyna

Zynga Okey Oyna Nedir?

Zynga okey oyna hem en çok bilinen hem de en çok tercih edilen okey oyun türlerinden biridir. Tasarımı sayesinde internet üzerinden okey oynamayı oldukça kolay ve eğlenceli hale getiren Okey plus pek çok farklı kesim tarafından oynanmaktadır.

zynga okey oyna

Günlük olarak aktif kullanıcı sayısını devamlı olarak artıran Zynga okey oyunu farklı tarayıcılar ile oynanabilmektedir. Üstelik tarayıcıların mobil olması da siteler tarafından desteklenmektedir. Bu sayede bireyler özellikle bilgisayarları ya da tabletleri yanlarında olmadığında akıllı cep telefonlarından da net bir görüntü kalitesi eşliğinde okey oyun katılımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Zynga Okey Nasıl Oynanır?

Bireylerin online olarak Zynga okey oynamak için sosyal medya hesap bağlantılarına ihtiyaçları bulunmaktaydı. Ancak günümüzde siteler üzerinden direkt bir şekilde oyun katılımı sağlamak mümkündür. Böylece sosyal medya hesabı bulunmayan kullanıcılar da Zynga okey harika tasarımı eşliğinde oyun katılımlarını gerçekleştirebilmektedir. Oyun içerisinde amaç, okey taşlarını istekalar üzerinde düzgün bir şekilde sıralayabilmektedir. Sıralanışlar 1,2,3 şeklinde devam eden aynı renk serilerinden oluşabilmektedir. Bunun yerine farklı renklerden aynı rakamlar toplanarak da bir seri oluşturulabilmektedir. 106 adet olan taşların tükenmesi ya da bir oyuncunun serisini tamamlaması oyunun sona ermesini sağlamaktadır. Oyunda belirli olan okey taşı ise serilerde yer almayan herhangi bir taşın yerine geçebilmektedir. Bu neden yüzünden oyunda okey taşı en önemli taş olarak görülmektedir.

Zynga Okey Oyna Hakkında Detaylar

Son yıllarda okey ya da farklı masa oyunları için sosyal medya hesaplarının kullanımı zorunlu tutulmuştur. Ancak bu zorunluluk gerçekleştirilen atılımlardan sonra ortadan kalkmıştır. Artık internetten Zynga okey oynamak sosyal medya hesabı olmadan da gerçekleşebilmektedir. Üstelik kullanıcıların oyun için ilk adımda siteye üye olmaları gerekmemektedir. Öncelikle tasarım ve sistem hakkında bilgi, fikir edinimi sağlamak için misafir girişi yapılabilmektedir. Gerçekleştirilen misafir girişleri neticesinde site sistemi beğenildiğinde üye olunabilmektedir. Böylece bireylerin oyun katılımları için kendi tercihlerine göre hareket etmek özgürlükleri olabilmektedir. İsteyen kullanıcılar üyelikleri sonrasında Zynga okey oynama olanaklarının tamamını değerlendirerek oyun keyiflerini 7/24 tercih ettikleri saatlerde internet üzerinden sürdürebilmektedir.

Zynga Okey Oyna Plus Nasıl Oynanır?

Okey oyunu bilindiği üzere taş ve ıstaka ile oynanmaktadır. Oyunda toplam 106  adet okey taşı vardır. Bu taşlar toplam 4 renkten ve 1’den 13’e kadar oluşan taş dizisidir. Ayrıca renksiz ve numarasız 2 adet taş bulunmaktadır. Bu taşlara okey denir ve joker gibi istediğiniz yere koyabilirsiniz. Ayrıca iki tane de sahte okey taşları vardır. Bu taşlar joker olarak kabul ettiğimiz okey taşlarının yerine geçer. Yani gösterge taşımız Siyah 9 ise sahte okey siyah 10’dur.

Facebook olmadan Zynga Okey Oyna

Oyun dünyasında neredeyse tüm oyunlar facebook üzerinden oynanmaktadır. Kullanıcılar bir oyundan yasaklandığında tekrar oyuna girebilmek için yeni bir hesap açmaları gerekiyor. Bu yüzden oyuncular artık facebooksuz okey oynamak istiyorlar. Peki sosyal medya hesabı olmadan nasıl okey oynayabilirsiniz? Okeyy.NET adresinde facebook gibi bir platformda üye olamadan okey oyununu oynayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ister Misafir girişi yaparak oyunumuzun durumuna baktıktan sonra beğenirseniz üye olup giriş yapabilirsiniz.

Zynga Okeyoyunu oynamak için https://www.okeyy.net/okey sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bunu Paylaş

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 90 sorgu 0,572 saniyede oluşturuldu.